Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak (leginkabb 30-55), ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (leginkabb 30-55), ki fizetne egy fiatal nőnek szexért és mennyit fizetne?

Figyelt kérdés
Mik lennének az elvarasaid? Kort is irjatok.

2015. dec. 16. 16:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én szexért nem fizetnék. Viszont valami másért egy fiatal nőnek igen, aminek sok köze nincs is a szexhez vagy szexualitáshoz. Megegyezés alapján mondjuk 5 és 10 ezer közötti összeget (attól függően, mennyire vagyok elégedett vele). Volt olyan nő, akinek mondtam ezt és mondta, hülye az, aki ilyen piti dologért pénzszerzésbe nem megy bele. Ő amúgy egészségi okok miatt nem tudott belemenni.
2015. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
62%

#19 mikeXxX

Megtanulhatnál már írni inkább, és írásjeleket használni, mert egy összefolyó takony kb a válaszod.

Érvek bár nincsenek nagyon benne, két dolgot nem értesz. Az egyik, hogy vannak igenis a férfitársadalom perifériáján élő férfiak. Nem mindenki tehet a külsejéről, vagy hogy mozgássérült mondjuk, vagy depressziós és szorongó esetleg pánikbeteg, esetleg szociális nehézségekkel küzd.


Te ilyen férfiakat köpsz le azzal, hogy "lúzer", meg hogy legyenek igazi férfiak. Ezzel csak szar érzést keltesz bennük, hiszen nekik tényleg nagyon nagyrészt az egyedüli örömszerzés a prosti. Ez az egyik társaság akit leköpsz. Te dolgod, egy gerinctelen szar vagy, aki olyanra tapos aki gyengébb nála. Éld csak a tökéletes kis életedet és húzzál innen csajozni akkor.


A másik csoport, akik pedig egyszerűen nem fekszenek le akárkivel, csak hogy p..nában legyen a farkuk. Én sem a tökéleteset keresem, hanem aki szexuálisan vonz. Ilyen nő azért nem terem minden fán, akivel lefekhetek vonzódok hozzá és viszont is. Ehhez komoly kitartás kell, de akkor már komoly kapcsolatot akarok, nem kú..rni.

Egyéjszakás kalandozás is egy lehetőség, csak ehhez jó pasinak kell lenni. Tökmindegy hogyan lehetsz gazdag-egoista, jóképű, nagydumás de valamit kell virítani, és sok kudarc idő rámegy. Nekem se időm, se energiám nincs erre, ezért mondom akkor inkább kiválasztok egy jófej lakásos csajt, akivel eltöltök egy kellemes órát, tudom hogy tényleg tuti jó csaj, és aztán elmegyek haza semmiféle érzelmi gubanc, telefonálgatás, sírás-rívás nélkül. Jártam én már úgy nem egyszer, hogy az egyéjszakás csaj szerelmes lett belém, aztán csak keveredett a szar össze-vissza, de volt már hogy én lettem szerelmes. Az se jobb. Valaki mindig a f..sz rossz oldalán van egy egyéjszakásban. Előbb-utóbb.


Tehát egyáltalán nem lúzer aki fizetett már szexért. Csupán TÉNYLEG rászoruló, egyetlen esélye ez. Vagy éppen változik, gyúr, pénzt keres, művelődik stb... de ez nem megy azonnal. Sokszor évek során lehet csak változni. Másik pedig akinek nincs ideje olyan csajt keríteni akit szexuálisan vonzónak tart. Adott esetben a prosti sokkal jobban megéri, mint egyéjszakás kalandokat keresgélni. Anyagilag és érzelmileg is. A barátnőt és a szerelmet persze nem pótolja, azért keményen meg kell küzdeni. Vagy épp sok lóvéd van :D azon bizony lehet szerelmet venni. Ez az élet törvénye, mindig is ez volt.

2015. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
30%
Hollandiában évi 12x államilag finanszírozott a prosti a mozgássérülteknek.
2015. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 mikeXxX ***** válasza:

22# Te beszélsz név nélkül ?

Egyébként meg ha jobban megnézed ugyanazt írjuk ! sírásból senki sem él meg változtatni kell az életén mindenkinek aki otthon ül ne várja el , hogy lesz barátnője tegyen érte ha nincs pénze dolgozzon többet pszichés baja van szedjen gyógyszert és egyebek a mozgássérült meg nyilván deréktól lefelé tehát maximum úgy is csak kukkolni tud ! És nem azt mondtam , hogy nincsenek emberek akik nem szorulnak rá hanem azt , hogy nem ennyien ! És nekem miért kéne csajoznom ? Miből gondolod , hogy nincs ?

2015. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ezt írtad:


"Férfi vagy és van kisugárzásom így bocsi de meghagylak a luzereknek ! Nem is értem a kérdést van az az ember aki nem tud felszedni egy nőt ? Azt csak sajnálni tudom és téged is ha ezt akarod kérdező!"


Már bocs, de ez qrvára nem ugyan az, mint amit én mondtam. Igen van az ember. Nagyon sok egyedülálló férfi ismerősöm van, akiknek nem megy a csajozás. Ennyi... Voltak már barátnőik, de rohadt nehezen jutnak nőhöz. Kisugárzást nem lehet csak úgy hip-hop növeszteni, nem vagyunk atomerőművek b..szki. Nem mindenkinek megy ez, a sok visszautasítás pedig kegyetlenül tönkreveri az önbizalmat. Attól mert nem sikeresek a nőknél, még ugyan olyan értékes tagjai a társadalomnak, vannak köztük orvosok, mérnökök, tudósok, írók, stb... sőt lehet sokkal értékesebbek, szerényebbek, és később jobb apák, hűséges férjek lesznek, mint azok akik röhögve csajoznak (mint ahogy magadról beszélsz) Aki párszor volt prostinál, még lehet 100X jobb ember, mint a nagyképű kanmacsó alfahímek.

2015. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

...és ne mondja nekem senki, hogy olyan hűde egyszerű csajozni, hogyha hosszú távra keresel egy aranyos, intelligens, kedves lányt. Két közeli cimborám van, 2 éve nem volt nője, és nem is szexelt. Pedig teljesen rendben van, rohadt jó stílusa van... de szenved mert egyszerre melózik és egyetemet is be kell fejeznie, emiatt nem sok ideje marad ismerkedni, plsz nem akar egy olyan kapcsolatot akibe nem szerelmes. Van egy idősebb 36 éves haverom, aki viszont tényleg alfahím. Szerintem többet dugott mint ti itt együttvéve. Mégsem boldog, mert otthagyta élete szerelme, kidobta mint egy kutyaszart. Azóta vakvágányon van kb, 3 éve... Nem volt nője, persze dugogatott ilyen olyan csajokat, már nem is számolja talán, de látom rajta hogy szomorú belül. Nem minden a dugás meg a szex.

Lényeg, hogy teljesen mindegy mit csinálsz, nem a szex a végső boldogság. A szex ha nem a szerelmeddel van, akkor csak egy szórakozás, mintha elmennél moziba, vagy levágadnád a hajad a fodrásznál. Teljesen mindegy, hogy fizetsz érte, vagy nem akkor is lelketlen k..úrás, ha nem szerelemből van. Prosti vagy ingyen, tökmindegy.

2015. dec. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Felix Crux ***** válasza:
0%

Én 15-öt simán. A telt lányokat imádom legjobban, de a vékonykákat is.

35/f

2020. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!