Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyák, apák! Ti hogy fogadtáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyák, apák! Ti hogy fogadtátok reagáltatok arra, hogy a 14-17 éves lányotok elvesztette a szüzességét és sexuális kapcsolatot folytat?

Figyelt kérdés
Reakciótokra lennék kiváncsi, leültetek vele megbeszélni elfogadtátok vagy felkavart titeket?
2015. dec. 17. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Örülnék neki. Szerencsére a lányommal olyan a viszonyom, hogy a szexualitást nyitottan kezeljük, így nem kell félnem attól, hogy hülyeséget csinálna.


35/F

2015. dec. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokan hiszik ugyanezt, van mikor tévesen.


Szerintem 14 évesen még ne fojtassak szexuális kapcsolatot, legalább töltsék be a 16-ot.

Amúgy hülyeség életkor alapján "szabályozni", mivel nem ezen múlik.


Kérdésedre válaszolva, leginkább a védekezésről kezdenék el vele beszélgetni, de kíváncsi lennék a kolbász tulajdonosára. Ha tiltja a szülő, annál rosszabb. Szokás mondani, hogy még a sz@ros gatyamadzagot is elrágnák...

2015. dec. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért ebben a korban nagyon nem mindegy, hogy 14 vagy 17. A 14 évet korainak tartom a 17 már elfogadhatóbb. Persze mindkét esetben leülnénk megbeszélni a védekezést és hasonlókat (bár ezeket már előtte is)nem lennék rá dühös, de azért arra nevelem hogy ne siesse ezt el.
2015. dec. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz az én lányom még fiatal hozzá, de időben meg fogjuk ezt beszélni, és inkább játsszon előttem nyílt lapokkal, mintsem titkolózzon és valami nagyobb baj legyen.Nem akarom hogy majd a gyakori kérdésekre írja ki kérdésbe "hogy mit csináljon, segítsetek", mikor velem is meg tudja majd beszélni.Ha tiltanám, biztos, hogy csak azért is megtenné. Én magamból indulok ki, én is őszinte voltam anno édesanyámmal, és megmondtam neki 15 évesen, hogy kapcsolatom van. Elfogadta, megértette, nem csinált belőle problémát.
2015. dec. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

30 utan ugye lassan lehetne 14eves lanyom de nincs gyerekem es tudom jol sok 18 alatti csaj kutaul korombeli pasikkal es en se utasitanam vissza igy ha lesz gyerekem minel elobb felvilagositom es veszek neki gumit.

Szerintem ha megtiltom rosszabb mert akkor lehet gumi nelkul beteszik neki titokban egy hauliban igy meg akkor vedekeve csinalna otthon a baratjaval.

Gondolom most majd jol lepontoztok, de inkabb gumi mint nemvart nagyapa legyek.

2015. dec. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PearlDiver ***** válasza:

Nincs még gyerekem, de van egy elképzelésem arról, hogy érdemes ezt csinálni.

Ha az utódaidat szeretettel neveled, nyitott vagy feléjük, nem erőltetsz rájuk teljesítménykényszert és igazságosan kezeled őket, valamint őszinte vagy velük a koruknak megfelelő témákban, akkor a gyerekeid bízni fognak benned, nem fogják eltitkolni az ilyen ügyeiket. Lehet őket felelősségteljes viselkedésre nevelni, és akkor sokkal kisebb eséllyel fognak belemenni elsietett kapcsolatokba, pláne olyanba ahol kihasználják őket és mondjuk felcsinálják 15 évesen.

De akárhogy is, ha a szülő tisztában van a saját szerepével és a nagyarányú felelősségével a gyereke viselkedését és döntéseit illetően, akkor jól le tud kezelni egy ilyen helyzetet.

26F

2015. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!