Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretnek sokan puncit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnek sokan puncit nyalni ha nem tudnak?

Figyelt kérdés
A combot puszilgatják, kisajkakat, össze vissza nyalnak mindent, nem ritmusra. WTF? Első pasim tudott nyalni, látszott, hogy nem egy két nője volt. Megkérdeztem, hogy milyen irányba szeretem, milyen gyorsan. Ujjazva vagy anélkül és hogy hogyan ujjazzon. Mi van a férfikkal?
2015. dec. 17. 20:54
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
87%

Èn tőlem nyalhatja a combomat is meg bármit bárhol.

Nem kell tanìtgatni őket, csak szépen belenyomod a képépe a puncid oszt csòkolom.

De ha szarul csinálná én finoman helyreigazìtanám...

2015. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
De ha nem jó és inkább csiklandoz és irritál? Össze vissza nyalnak, nem ritmusra.. kellemetlen.
2015. dec. 17. 21:32
 13/41 anonim ***** válasza:

"Minden nő mást szeret, azzal, hogy leírom, hogy nekem mi a jó nem leszel előrébb"


Mert nem egy online fórumon kéne irkálni, hanem a partnereddel, pároddal megbeszélni, hogy mi jó neked. Ha nem tetszik ahogy csinálja, beszéljétek meg, van szád, használd.


Kicsit olyan "várom a sültgalambot, és közben szidom a férfiakat, amiért olyan bénák, hogy nem tudják, mi kell nekem" szagú ez a viselkedés.


A lányok sem mind szopnak egyformán, és ráadásul minden férfi máshogy szereti, én is volt, hogy szóltam már, ha nekem nem jó, ezt te is meg tudod tenni.


Erről szól egy kapcsolat, még ha szexkapcsolat is.


A kölcsönös kommunikációról és az odafigyelésről.

2015. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
De nincs kapcsolat. nem egy bizonyos férfiről beszélek. Akivel szar volt előszór nincs tovább. Általános kérdést tettem fel.
2015. dec. 17. 21:47
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs általános válasz (te magad írtad, hogy minden nő máshogy élvezi), az általános kérdésed önmagában értelmetlen.
2015. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Mert az kinek jó ha összekelik a nő a saját DNS-ükkel? A kommunikáció lenne a fontos. De a pasik nem kérdezik meg hogy mi a jó.
2015. dec. 17. 21:53
 17/41 anonim ***** válasza:
87%

"Mert az kinek jó ha összekelik a nő a saját DNS-ükkel?"


???

2015. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
15%
Elég állatias vagy kedves kérdező hogyha neked ennyi elég ahhoz hogy kidobj valakit. És utána itt osztod az észt és siránkozol... pfff
2015. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
0%
írj nekem és majd normálisan kinyalom a punid, utána lenyugszol :D
2015. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
A szex állatias dolog.
2015. dec. 17. 22:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!