Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretnek sokan puncit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnek sokan puncit nyalni ha nem tudnak?

Figyelt kérdés
A combot puszilgatják, kisajkakat, össze vissza nyalnak mindent, nem ritmusra. WTF? Első pasim tudott nyalni, látszott, hogy nem egy két nője volt. Megkérdeztem, hogy milyen irányba szeretem, milyen gyorsan. Ujjazva vagy anélkül és hogy hogyan ujjazzon. Mi van a férfikkal?
2015. dec. 17. 20:54
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
90%
Ha én nem igénylek valamit akkor azt nem igénylem. Ha mégis hagyom, akkor elmondom, hogyan szeretem és ha nem úgy csinálja, leállítom. Mi ebben a nehezen felfogható? Azonkívül te nem olvastad a saját megnyilatkozásaidat? Minden nőne más jön be, tehát nem okítod ki itt a férfiakat a tutiról. Tehát lehet azért szereti csinálni a pasi mert másnak úgy bejön. Akkor meg? Nem rosszul csinálja hanem neked nem jön be, de te nem tudod ezt lerendezni. Nekem például bejön ha a combomat is végig puszilgatja a párom, nem vagyunk egyformák és attól nyalni még tud.
2015. dec. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Ha szexelnénk 3x akkor lehet felfogná, hogy hogyan akarom, de egy alkalommal nem. De befejeztem ezt a témát, pont az a nő vagyok, aki megmondja hogy mi akar és hogyan.
2015. dec. 20. 11:23
 33/41 anonim ***** válasza:

"De egy alkalommal nem"


Te mit nem értesz azon, hogy "ha nem úgy csinálja, leállítom"?


Akár első alkalommal is.


Persze, hogy abbahagyod a témát, amikor látod, hogy nincs igazad.

2015. dec. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem ez a kérdés. A kérdés az hogy francért szeretik ha bénák. De nem érdekel.
2015. dec. 20. 15:23
 35/41 anonim ***** válasza:
Te meg mi a francért teszel fel kérdéseket ha nem tudsz értelmezni válaszokat? Úristen, veled beszélni is fárasztó lehet, nemhogy nyalni.
2015. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Ember, neked ez mire jó??

Képzelj már el egy szitut.. elkezditek és orálisan csinálom neki, mondja hogy szeretné ő is. Nem igénylem, mert 99%a szarul csinálja.. azért. Elkezdni, mondom, hogy erősen szeretem mert másképp nagyon kellemetlen és csiklandoz. Vízszintesen a nyelvével és gyorsan. Csak így élvezem, ujjal semmiképp, mert egy férfi ujján a bőr vastagabb, mint egy nő bére és irritál. Ezeket nagyon szépen elmondom, de amíg valaki belejön a ritmusba, az sokaknál nem egy alkalom. Tapasztalatból mondom. Pedig szoktam maszturbálni is előttük, hogy lássák milyen tempóban, milyen irányban szeretem.


Az eredeti kérdés az volt, hogy miért szeretnek nyalni. Ha nem tudnék szopni és fogaznék és nem lenen jó, akkor én nem szeretném és nem erőltetném.


Most ép azt tárgyaljuk, hogy nem vagyok jó tanítónéni... Hát bmeg.

2015. dec. 20. 18:46
 37/41 anonim ***** válasza:
93%

#33-as válaszoló vagyok.


Oké, elképzeltem a szitut. Elmondod, hogy neked ez így nem jó, és utána mi történik? Megerőszakol a nyelvével? :D


Nyilván nem.


Ha nem tetszik, nem hagyod, ennyi.


Két kérdést mosol itt össze:


1. Miért nem tudnak a férfiak nyalni?


2. Miért szeretnek a férfiak nyalni?


Az első kérdésre nincs válasz, hiszen már te is többször elismerted, hogy nincs olyan nyalási technika, ami minden nőnél egyformán bejön.


A második kérdésre meg az a válasz, hogy azért, mert a legtöbb nő szereti és arról meg a férfiak nem tehetnek, hogy te nem, vagy te nem pont úgy, ahogy ők eddig megszokták más nőktől.


A te dolgod lenne vagy leállítani azt a nyalás, ami neked kellemetlen, vagy szólni, hogy jó.


Amit meg írtál a szopásról:


"Ha nem tudnék szopni és fogaznék és nem lenen jó, akkor én nem szeretném és nem erőltetném."


A "jó szopás" megint csak elég szubjektív fogalom, mert minden férfinak egy kicsit máshogy a jó.

És nem, nem csak attól lesz jó, hogy nem fogazol.


Engem is szopott már lány, akinek nem én voltam az első és úgy csinálta, hogy simán el tudtam képzelni, hogy másnak az nagyon bejött volna...nekem nem volt jó.


Szidhattam volna én is a lányokat egy anonim fórumon, hogy "miért szeretnek szopni a lányok, ha nem tudnak?", de nem tettem, ehelyett leállítottam, szóltam neki, hogy csinálja és meg volt oldva a dolog.


Ez olyan nehéz...???

2015. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
87%
Szegény kérdezőnek nagyon lassú a felfogása.
2015. dec. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Hát engem azért nem kellet volna kihagynod!Akkor most nem ezt írtad volna!
2016. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
A fiatatalok nem tudnak általában nyalni. 18-20 évesen én sem tudtam!
2016. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!