Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiú haverral együtt aludni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú haverral együtt aludni, az garantált szex?

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom, évek óta jóban vagyunk, bár, tök nyilvánvalóan vonzódunk egymáshoz, de megmaradt ez az egész barátságnak, így jobb. Megyünk a hétvégén bulizni, az ő haverjaival, és mondta hogy aludhatok náluk utána, ha szeretnék. Egyébként 5 percre lakunk egymástól, de ez már ilyen bevett szokás, hogy buli után egy helyen maradunk. Csak most úgy áll a dolog, hogy csak mi ketten lennék náluk...kicsit megijedtem.

Ha a srácból indulok ki, olyan hullarészeg lesz, hogy a nevét nem fogja tudni. Ha abból, hogy náluk, ketten, ez egyszer fordult elő, kb. 1 éve, akkor lefeküdtünk, először és utoljára. (utána megbeszéltük, hogy ez egy botlás volt, és egyszeri) És akkor még csak nem is ittunk..Azóta nem aludtunk együtt, még úgy se hogy nagyobb társaság is ott volt.

Mit tegyek? Tudom, hogy nem kéne, de nyomaszt ez az egész. Megígértem neki hogy ottalszom, meg mondom, ez már szokás, de nagyon rá vagyok parázva a dologra.

18L, 18F


2015. dec. 19. 00:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban nem.


A ti esetetekben úgy tűnik, hogy megeshet...

2015. dec. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Spiritrobber ***** válasza:
100%
Szerintem te is akarod... mert nagyon számításba veszed, hogy hagyod magad... nem értem minek küzdeni az elemi dolgok ellen... másfelől meg ha olyan részeg lesz menj haza... azért ez a kapcsolat szerintem nem egészen egészséges főleg, hogy 5 percre laksz.
2015. dec. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

én 15 év után aludtam együtt először a legjobb barátommal és dugás lett a vége.

szóval legyen nálad gumi ha rám hallgatsz

2015. dec. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
utolsónak igaza van!
2015. dec. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De, ha remek volt a szex, akkor miért nem feküdtetek le többször? Szigorú elveim vannak ilyen téren, de itt ez nem érvényesíthető, hiszen már ismeritek egymást, barátok vagytok, gondolom egyikőtöknek sincs senkije.
2015. dec. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Komolyan ezt kérdezed?

Volt már szex, és megint lesz rá lehetőség. Szerintetek lesz szex?

Nem! B meg, nem lesz...

2015. dec. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Egy kis orál biztos lesz. De ahogy látom az rád is férne már. :D :D nem.... ne tagadd. Igazam van. :D
2015. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mivel ő olyan részeg lesz, hogy semmire nem lesz képes, őt lefekteted aludni, te meg eljössz hozzám, aztán megbeszéljük a dolgokat. :)
2015. dec. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát, nagy nehezen de meg tudtuk állni hogy ne szexeljünk :P
2015. dec. 20. 02:00
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
"Nagy nehezen"??? Akkor ebbe egy kis tapi belefért. Esetleg orál? ;)
2015. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!