Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiú haverral együtt aludni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú haverral együtt aludni, az garantált szex?

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom, évek óta jóban vagyunk, bár, tök nyilvánvalóan vonzódunk egymáshoz, de megmaradt ez az egész barátságnak, így jobb. Megyünk a hétvégén bulizni, az ő haverjaival, és mondta hogy aludhatok náluk utána, ha szeretnék. Egyébként 5 percre lakunk egymástól, de ez már ilyen bevett szokás, hogy buli után egy helyen maradunk. Csak most úgy áll a dolog, hogy csak mi ketten lennék náluk...kicsit megijedtem.

Ha a srácból indulok ki, olyan hullarészeg lesz, hogy a nevét nem fogja tudni. Ha abból, hogy náluk, ketten, ez egyszer fordult elő, kb. 1 éve, akkor lefeküdtünk, először és utoljára. (utána megbeszéltük, hogy ez egy botlás volt, és egyszeri) És akkor még csak nem is ittunk..Azóta nem aludtunk együtt, még úgy se hogy nagyobb társaság is ott volt.

Mit tegyek? Tudom, hogy nem kéne, de nyomaszt ez az egész. Megígértem neki hogy ottalszom, meg mondom, ez már szokás, de nagyon rá vagyok parázva a dologra.

18L, 18F


2015. dec. 19. 00:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem, csak smároltunk, de aztán mindketten úgy voltunk vele, hogy egyikünk se gondolná komolyan, max. egy egyéjszakás szórakozás, emiatt meg ne csesszük el a barátságunkat..
2015. dec. 22. 23:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Micsoda önuralom. Bár lehet, hogy ezt később bánni fogjátok. De tényleg olyan kellemetlen lett volna egy orgazmus?

:D Kellemes Karácsonyt!

2015. dec. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Végül nem jöttetek össze? :D 18/L
2020. dec. 11. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!