Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiakat miért nem zavarja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat miért nem zavarja, ha a kiszemelt nő magasabb nála, a nőket viszont ez zavarja általában?

Figyelt kérdés
Ti hogy vagytok ezzel,kit zavar és kit nem a magasság különbség? Nemeteket irjatok le meg a korotokat.

2015. dec. 20. 07:46
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
N*
2015. dec. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
63%

A férfiakat miért nem zavarja?

Engem zavarna. Az én családom férfitagjai kivétel nélkül az apró termetű csajokra buknak/buktak. Apai nagyapám a maga 2 méterével a 148 centis nagyanyámba zúgott bele, az én apám is alacsony, 160 cm alatti nőt vett feleségül, hogy én is, és a fiam is.

2015. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Sokban függ a gondolkodástól, neveléstől és persze az ízléstől.

Engem egyáltalán nem zavar vagy érdekel a magasság, de a 168 centimmel egyértelművé vált számomra hogy a legtöbb nő szeme nem is érzékeli a 170 centi alatti férfiakat... konkrétan meg tudok bámulni minden nőt mert észre sem veszik hogy ott vagyok.

Továbbá, van egy haverom 190 centi fölött, ha együtt megyünk az utcán kb. minden második nő megbámulja (és messze nem tartozik a jóképű csávók közé), bár ha, mellette vagyok rám is rám pillant minden ötvenedik...

2015. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

Mert a tökéletes álompasijukba szerelmesek, és olyan párt akarnak maguk mellé, aki leginkább hasonlít az ideáljukra, aki lehetőleg egy színész, akiről a nevén kívül nem sok dolgot tudnak, de legalább sármos, szóval lehet érte rajongani.

A paramétereknek meg ugye meg kell felelni, meg aztán úgy kell pasit választani, hogy a magassarkú cipőhöz is passzoljon, ha meg kell jelenni valahol.

Amúgy ezen beszartam, amikor mondták itt többen, hogy a magassarkút is belekalkulálják az ideális magasságba. :DD

2015. dec. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Azért azt tisztázzuk, hogy miről van szó. Ha arról, hogy nálam magasabb nővel kapcsolat arra azt mondom, hogy nem tudnám elfogadni, s nem is mennék bele ilyesmibe (és nem hinném, hogy ezt a témát annyira kutatni kéne, ténylegesen az elsöprő többség így van vele), de ha arról van szó, hogy elismerem egy nő szépségét teljesen mindegy hogy hogyan, ebbe sok minden beleérthető, akár szóban vagy szimplán úgy, hogy megbámulom, sőt akár 1 alkalmas, akkor aztán teljesen mindegy, hogy milyen magas, nem nézek félre, mert magasabb nálam, vagy nem mondom azt, hogy szép/jól néz ki, de hozzám képest túl magas, vagy hogy ilyen magas nőt, meg se...

Na úgy gondolom, hogy ez zavarhatta kicsit össze a kérdezőt.

Egyébként én úgy gondolom, (még ha az élet nem is erre adja a legtöbb példát) hogy a közel egy magas emberek állnak igazán jól egymásnak. Nyilván legyen annyi magasságbéli különbség, hogy a nő magassarkúban se legyen magasabb a férfinál, mert ez meg a nőre kényszerítené azt, hogy ne nagyon járjon magassarkúban, az meg elég szar tud lenni ha szeretne abban járni, de nem hinném, hogy 1-1.5 fej különbség kell két ember között, szerintem másban is fellelhető az a "biztonság érzet", nem csak abban, hogy valaki fölénk tornyosul. Ezer dolog lehet, adhat biztonság érzetet a higgadtsággal, sőt ennek ellenkezőjével is, a jó problémamegoldó képességével, a testalkatával, ahogy itt a 31 éves hölgy említette, bár merült volna ki ennyiben a mondandója, stb.

2015. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

24/25

mert balfékek. A feleségem 3 centivel magasabb, és simán hord 10 centis tűsarkút is. Én 172 vagyok, és nem hogy szégyellném, tök büszke vagyok rá. Seggdugasz nőt bárki fel tud szedni:)

2021. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!