Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, hogy ez változzon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

Mi lehet a gond?

A barátnőm akivel 1 hónapja vagyok együtt még szűz.megbeszéltük, hogy várok amíg nem áll készen.eddig odáig jutottunk, hogy több óra csókolgatás,érzéki simogatás, után simogattam ott lent, de egyszerűen bármennyire próbáltam felizgatni,bármennyire ellazultnak tűnt(én szememből is és ő elmondása szerint is) egy cseppet sem nedvesedett, és semmi sóhaj semmi reakciót nem váltott ki belőle,se a simogatás,se az óvatos csikló simogatás síkosítóval. Sok lánnyal voltam már együtt,köztük több szűzzel is, de ilyen még nem volt, hogy még csak nem is nedvesedett,nem is élvezte,semmi reakciót nem váltott ki valakiből.Vonzódik hozzám ez tény,érzelmek is vannak,nagyon jól elvagyunk, és már lassan szeretné is, ezért nem értem mi lehet a gond? sokkal tovább sokkal több odafigyeléssel foglalkozok vele mint bárki mással mégsem látok eredményt.miért ?

Totál közömbös érzéketlen amikor bármit csinálok vele az egész testét a talpától a feje tetejéig órákon át simogatok csókolgatok de nagyon rossz hogy egy apró pozitív vissza jelzés sincs. Sosem nyúlt magához és nem is akar. Szóval egy teljesen érintetlen lány, akihez csókon kívül máshogy nem értek. De mit tehetnék? Mert ebbe én is bele bolondulok.. Nem is várom el de mégis rossz hogy ő nem is élvezi, és még egyszer sem ért hozzám pedig szereti a testemet:S


Lány: 18éves

én:20



2015. dec. 21. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
még vagy nyolcvanszor tedd fel ezt a kérdést légyszíves
2015. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez volt a 2. és kíváncsi vagyok olyan emberek véleményére/válaszára, akik hasonlót tapasztaltak már.
2015. dec. 21. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Rosszul csinálod.

2. Amit csinálsz nem egyezik az igényeivel.

3. Leszbikus, de nem fogadja el magát.

4. Valójában nagyon feszült és gátlásos csak jól leplezi.


Hirtelen ez a négy opció jutott eszembe.


Csak egy hónapja vagytok együtt. Légy türelmes. Nagyon türelmes.

2015. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
talán aszexuális.
2015. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi.
2015. dec. 23. 01:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez velem is megtörtént 15 évesen (ő 20 volt) Vonzódtam a sráchoz,első barátom volt, próbált izgatni szegény, de valahogy lelkileg direkt ellenálltam neki, így nem lett semmi. Szét is mentünk. Most már nagyon sajnálom, hogy így bántam vele.

Szerintem a barátnődön is egyszerűen csak nagy a nyomás, izgul és talán több idő és csak sima ölelés kellene neki.

Viszont nem szeretnél vele beszélni erről?

2015. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!