Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire zavar titeket ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar titeket ha a parotok tartja az exevel a kapcsolatot? Talalkozgatnak is?

Figyelt kérdés

Vannak olyan napok, mikor en is a haverjaimmal toltok egy napot, s olyankor a baratnom is. A barati korebe beletartozik a volt parja is, s engem ez borzasztoan zavar. Nem akarom tiltani, mert akkor titokban talalkozna vele, igy legalabb megmondja. Ma pl moziba mentek.Reggel ota nem erem el. Ezt most tulreagalom? Biznom kellene benne, es hagyjam az egeszet?

Nagyon faj...



2015. dec. 22. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha az első felszólítás után továbbra is tartaná vele a kapcsolatot, akkor nem lenne többé a párom.
2015. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Miért zavarna? Helyes az önértékelésem, biztos vagyok magamban, tudom, hogy szeret, megbízom benne. Tőlem találkozhat az exével.
2015. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Papucs vagyok ahhoz, hogy a sarkamra alljak es kidobjam. Szegyen, de ez van. O sokkal erosebb fejben.
2015. dec. 22. 21:01
 4/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire bízol benne és mennyire racionális típus. ezek szerint annyira nem racionális. Én simán el tudom képzelni a mai világban, hogy most dugja épp a volt pasija és nem buknak le. Majd ha számon kéred, te leszel a szemét és bizalmatlan.

Én többek közt ilyen dolgokért nem lennék következetlen, vagy épp megbízhatatlan nőkkel.

2015. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez így, hogy moziba mennek és utána nem éred el, elég kemény. Szerintem is dugnak valahol. Akármit mond utána.


Ajánld fel neki a hármast az exével.

2015. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Szánalmasak vagytok komolyan.


Nem tarthatja vele a kapcsolatot mert rossz az önértékelésed?


Balfax vagy. Nem papucs.

2015. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább te vagy a naiv, 6...
2015. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én szinte az összes exszemmel tartom a kapcsolatot, találkozok is velük. A legkésőbbivel és már 7 éve voltunk együtt. Barátok vagyunk, semmi több.

Ha meg akarnám csalni, akkor megcsalnám, ha nem, akkor nem. Nem ezen múlik. 26N

2015. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És utolsó töltesz is az exeiddel napokat úgy, hogy nem vagy elérhető?
2015. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9: általában nem, de volt már, hogy meghülyült a telefonom és kikapcsolt 40%-nál, akkor nem voltam elérhető, amíg hajnalban haza nem mentem,
2015. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!