Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szúszik ki a péniszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szúszik ki a péniszem szeretkezésközben a barátnőmből?

Figyelt kérdés
Tegnap vesztettem el a szüzességem a barátnőmmel.. Ő már volt fiúval, nekem viszont ő volt az első... De borzalmasan sikerült az egész, mert ahányszor beraktam neki, mindig kicsúszott.. :( Úgy próbáltuk, hogy a barátnőm a hátán feküdt és széttette a lábait.. 1-2 percig mend, de aztán mindig kiszúszott belőle.. :/ Pedig kezdte volna élvezni. A legrosszabb az volt, mikor lelankadt.. Újra fel kellett izgatnia.. Úgy is próbáltuk, hogy a barátnőm négykézlábon állt, de annyira béna voltam, hogy úgy valahogy nem tudtam berakni neki.. :( Tudom, hogy ez nagyon ciki, de most voltam először lánnyal.. Mindig megkérdeztem tőle, hogy hova kell berakni.. :/ 12 cm állva.. Lehet, hogy túl kicsi, azért csúszik ki mindig? :( Vagy csak szimplán béna vagyok? :( 19/F

2015. dec. 23. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
12 cm elég picire sikeredett, valamivel tudod kompenzálni pld. pénz? Amúgy majd bele jössz :) 18f
2015. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Első alkalom, nem baj, ha ügyetlen voltál. Egyre jobb leszel. 12 tényleg nem nagy, de azzal is lehet nagy tűzijátékot csinálni. Azért csúszott ki, mert nagyon kihúztad minden egyes lökésnél és kiugrott a "helyéről"

Ne húzd annyira ki és nem fog kicsúszni, de ez gyakorlás és sok idő, hozzá kell szoknod. A lyukat meg találd me, nem olyan nehéz az. Mindig ugyan ott marad, nem változtatja szerencsére a helyét :)

2015. dec. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Ne foglalkozz az előző válaszadóval, 12 cm-rel is lehet csodákat művelni. Valószínűleg izgultál, ezért nem volt teljes a merevedésed, és ha lankadt, akkor könnyen kicsúszik. Ne aggódj, idővel szépen belejössz majd! Legközelebb kérd meg a barátnődet, hogy lovagoljon meg! Mivel ő már tapasztaltabb, így át tudja venni egy kicsit az irányítást...
2015. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Miközben írtam, jött még egy válasz, de természetesen nem arra értettem, hogy ne foglalkozz vele, hanem az elsőre!
2015. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
ez aranyos sztori-de tényleg, amúgy normális, kicsit segítsen többet
2015. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Megszakadtam a nevetéstől amikor elolvastam XD igaz nekem még nem volt nőm és 21/f xdd
2015. dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Én is jártam így anno.

Valószínűleg méretileg sem illetek össze a barátnőddel.

De ezen lehet segíteni a megfelelő pózok gyakorlásával.

Egyik a kutya pl.Ha majd sikerül betenni :)

Na és kis vonóval csak kicsiket mozogjál.De gyorsan mint a motolla :)

F40+

2015. dec. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Kaptál már pozitív válaszokat, azokból építkezz :) A barátnőd is lehetne egyébként kicsit toleránsabb és megértőbb, én pl. a helyében biztosan rásegítettem volna a behatolásnál kézzel, vagy bármi, nálam ez alap dolog volt, mikor a szűz párommal először együtt voltunk. Kell egy kis segítség, megmutatni dolgokat, rávezetni, mert nem úgy születik az ember, hogy rögtön ki tud elégíteni egy nőt.

Amúgy meg legközelebb a barátnőd legyen az aktív fél, csináljátok pl. lovagló pózban! Ott ő rakja be magának és ő is mozog rajtad. Egy-egy ilyen "sikeres" együttlét könnyedén felbátoríthat téged, és magabiztosabban fogod csinálni.


Azt viszont elég szomorúnak tartom, hogy 19 évesen többször kellett megkérdezned tőle, hova kell berakni. Ezek szerint se biológia órád nem volt anno, se a barátnőddel nem csináltatok még semmit a szex előtt korábban... Javaslom, hogy vedd szemügyre legközelebb a nemi szervét, vagy legalább nyiss ki egy biosz könyvet, hogy mi hol van rajta...

2015. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves nyolcas válaszoló.. A lyukat azért nem találtam, mert kicsit szőrös volt neki.. :/ Azt meg kifelejtettem, hogy a barátnőmmel azért nem tudtuk kipróbálni ezeken kívül más pózban, mert gerinc műtétje lesz, ugyanis kiáll a hátából a csavar, ami gerincét rögzíti.. Persze megkérdeztem tőle, hogy így is akarja-e, mert elég kockázatos, de ő mindenképpen akarta.
2015. dec. 23. 16:27
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

Értem, és ha szőrös, akkor nem lehet odanyúlni az ujjaddal, kitapogatni, hol a lyuk? :)


Amúgy így már teljesen érthető az egész sztori, természetes, hogy bénázol, ha nem csak hogy ez az első alkalmad, de még van rajtatok egy plusz stressz is a gerince miatt.

2015. dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!