Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szúszik ki a péniszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szúszik ki a péniszem szeretkezésközben a barátnőmből?

Figyelt kérdés
Tegnap vesztettem el a szüzességem a barátnőmmel.. Ő már volt fiúval, nekem viszont ő volt az első... De borzalmasan sikerült az egész, mert ahányszor beraktam neki, mindig kicsúszott.. :( Úgy próbáltuk, hogy a barátnőm a hátán feküdt és széttette a lábait.. 1-2 percig mend, de aztán mindig kiszúszott belőle.. :/ Pedig kezdte volna élvezni. A legrosszabb az volt, mikor lelankadt.. Újra fel kellett izgatnia.. Úgy is próbáltuk, hogy a barátnőm négykézlábon állt, de annyira béna voltam, hogy úgy valahogy nem tudtam berakni neki.. :( Tudom, hogy ez nagyon ciki, de most voltam először lánnyal.. Mindig megkérdeztem tőle, hogy hova kell berakni.. :/ 12 cm állva.. Lehet, hogy túl kicsi, azért csúszik ki mindig? :( Vagy csak szimplán béna vagyok? :( 19/F

2015. dec. 23. 14:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De kilehet tapogatni, de annyira béna voltam, hogy egyszerűen hiába mutatta meg.. :( Akkor sem találtam, csak nehezen..:/ Élőben csak most láttam pin@t elsőnek..:/
2015. dec. 23. 16:31
 12/15 anonim ***** válasza:
5%
Úristen ez azért elég durva... Soha előtte nem voltatok még együtt sehogy sem? Semmi petting, egymás izgatása? Akkor meg minek szexelni, ha még nem is ismeritek egymás testét? Nálam ez most kiverte a biztosítékot bocsi :( Szerintem alap dolog, főleg ha az ember szűz, hogy először pár alkalommal csak ismerkedtek egymás testével, kielégítitek egymást kézzel-szájjal, hiszen így megismeritek a másik testét, mire vágyik, mit élvez, és ezután sokkal magabiztosabban álltok neki a konkrét szexnek. Én ezt javaslom a következő alkalmakra...
2015. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De nem volt lehetőségünk a pettingre.. :( Még így is örülök, hogy az első szeretkezés sikerült... Szobát kellett kibérelnem, mert a szülei nem tudhatják... Titokban volt az egész mert a lány 16... Bár, mondjuk már régóta nem szűz, de a szülei nem tudják..
2015. dec. 23. 16:48
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha kiáll a hátából egy csavar, akkor miért kivitelezhető a hátonfekvős póz, és miért nem megy a lovaglás? Nem fordítva lenne logikus?

Mindenesetre ha mereven tartja a hátát, akkor a csípőjével sem tud igazán hozzád simulni, nem "olvadtok össze" és persze, hogy kicsúszol belőle.

És érzelmileg hogy viszonyulsz hozzá? A leírtak alapján nem tűnik úgy, mint ha olyan nagy lenne a harmónia...

2015. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert béna vagy. Basszus, ilyenről kérdést kiírni, ennyire lusta legyen valaki kitapasztalni a dolgokat...
2015. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!