Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerettek öklendezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerettek öklendezni szopás közben?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 16:11
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam mélytorkozni is, de soha nem öklendeztem ilyesmitől. Megjegyzem, az öklendezés szerintem nem jó érzés, szóval nem.
2016. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
100%
az a jó, ha ki is jön, ami ki akar.. :) :)
2016. jún. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
100%
Azért durva hogy egyesek milyen undorítóak tudnak lenni de ettől függetlenül a 24.-essel értek egyet bár én is csak 17 vagyok szeptemberig és ami azt illeti szűz is sokszor bele gondoltam már a szexbe biztos lenne olyan dolog amit bevállalnék egy olyan pasiért akivel nagyon szeretjük egymást, de ha valami nem esne jól vagy rossz lenne nekem azt nem csinálnám vagy csak nagyon ritkán, de elvárnám hogy viszonozza ő is próbáljon ki az én kedvemért dolgokat.
2016. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
39%
a #3-as leírta a helyzetet.ez van. bevallják vagy sem, én is tapasztaltam, ez kell nekik csak olyan nyuszik h az életben se fogják bevallani. kéz hátraköt az alap h ne nyúlkáljon közben, aztán haj megmarkol és hajrá tövig. amúgy ha jól csinálja a srác, akkor le tudja nyomni annyira h öklendezni se tudsz ... de hát ehhez is érteni kell.
2016. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
97%
Igen.Minden vagyam,a pasim farkan viszontlatni a vacsorat.
2016. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fojtogasson, mint a mélytorok, hiába vagyok/ lennék odaadó nem csinálnám!
2016. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
85%
sokszor ez nem kérdés. ha a srác ügyes és elkap, akkor úgy lenyomja h észre se veszed, na meg ha tényleg ért hozzá, a lenyomást lehet úgy h öklendezni se tudj. azért nem rossz érzés az na, és sok csaj is imádja, ha keményen bánik vele a srác, tudom jól.
2016. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az öklendezést lehet hogy hányás kíséri amitől fóbiásan rettegek. Szóval nem szeretnék eljutni öklendezésig se.

És véleményem szerint a jó szexuális élet alapja a kölcsönös élvezet. Imádok kényeztetni, de addig a határig amíg nekem is jó.

Meglehet hogy valaki élvezi mert így alárendeltnek érzi magát, én is szeretek egyszer-egyszer subot játszani, de a felsőbbrendűség kifejezésének ez szerintem nem jó módja. Legalábbis nekem nem jön be.

2016. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
89%
És nyomod le a torkán a farkadat hogy nem öklendezik?
2016. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
94%

Külön élvezet odahányni a lába elé.

Ekkora idióta kérdést... Te szeretsz öklendezni?

2016. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!