Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerettek öklendezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerettek öklendezni szopás közben?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 16:11
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
45%
én nem értem, itt senki nem tud szopatni. emberek, ha azt jól lenyomjátok, esélye sincs se a hányásra se az öklendezésre, csak szorosan kell a haját megmarkolni és tartani. max vérben forognak a szemei, de mást nem tud tenni. gondoljátok végig ...
2016. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
24%

51:

Végre egy értelmes hang


Fogalma nincs itt a többségnek a szopatásról.

2016. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
82%
De szeretnék így le szopatni egyszer egy csajt! :P
2016. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
74%

pedig sztem sokan csinálják, csak ugye a kis álszent lelkeim az életben nem mondanák meg, sőt fel vannak háborodva h jaj micsoda csúnya dolog, közben meg néha még én is meglepődök, mennyire kemény eseteket hallok :-)

és a másik nagy tévedés! hóhóhóó, nehogy vki azt gondolja h ez a lányoknak mekkora áldozat! egyem meg a kis képmutató formájukat, aztán meg nem egy már közölte velem h imádja ha kifejezetten keményen bánik vele egy srác, sőt, ,nem is tartja igazi fiúnak azt, aki "puhánykodik", azaz kvázi elvárja a durva bánásmódot ahhoz, h férfiként tekintsen rád.

hát érdekes világban élünk na :)

2016. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
100%
Peeersze! IMÁDOM!Nincs is jobb érzés, mint mikor testileg és lelkileg is megaláznak (irónia)
2018. febr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
73%

itt kezdődik a probléma, azt hiszem.

ha ezt megalázásnak fogja fel egy csajszi, ott már gondok vannak.

2018. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
Nem. Én szeretem élvezni a szopást, nem szenvedni tőle...
2018. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
100%
és azt nem élvezed ha keményen lenyomják? sztem jó ... senki s emondta h szenvedj héé !!!
2018. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
Nem, nem szeretem, ha keményen lenyomják, mert számomra kellemetlen érzés az öklendezés. Nem szeretek rosszul lenni.
2018. febr. 5. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

de erről beszélek, csak már lefáradok így sokadszorra ...

ha egy srác tudja hogy kell torkoztatni, akkor ott ugyan esélyed se lesz öklendezni ... de ha bele gondolsz, tök egyértelmű, nem? max vérben forognak a szemeid, de öklendezni nem tudsz!

2018. febr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!