Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lett ilyen szexcentrikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen szexcentrikus minden?

Figyelt kérdés

Semmi bajom a szexualitással, fontos és tartalmas része egy PÁRKAPCSOLATNAK.


Viszont...


Az elmúlt 2 évben szingli voltam. Az elején nagyon jó volt egy kis szabadság, mert egy 6,5 éves kapcsolaton voltam túl. Nem is tartom jó ötletnek, ha szakítás után rögtön beleugrik valaki egy új kapcsolatba, csak azért is, hogy ne legyen egyedül. Nekem nagyon jó volt a "levegő változás". Aztán persze nem 1 pasi elkezdett próbálkozni. Volt, akivel majdnem össze is jött, de távkapcsolat lett volna, belefáradtunk, ellaposodott a dolog. Mondjuk vele még nem is annyira volt központi téma az elejétől a szexualitás. Előtte volt egy srác, aki sokat csapta a szelet, nagyon barátkozós volt, a mai napig jóban vagyunk. Ő állandóan pedzegette a szexuális dolgokat. Másról is beszélgettünk, munka, politika, hülyeségekről, de a szex mindig jelen volt. Aztán voltak más srácok is, de valahogy a szex hamar szóba jött, meg úgy maga a szexualitás. A fiúbarátaim közül is vannak olyanok, akik szemtelenül célozgatnak, én+ő(k) feállás stb. Néha poénnak veszem, de van, máskor viszont fáraszt a téma. Volt, hogy itt ismerkedtem meg egy pasival. Szinte alig tudtunk valamit egymásról, de már szexchatet akart. Mondjuk mióta elutasítottam, nem írt többet.


Már egy ideje nézegetjük egymást egy sráccal. Talán az ég világon semmi sem lesz belőle, de tetszünk egymásnak. Volt pár levélváltásunk, én kezdeményeztem a beszélgetést. Félénknek tűnt, de aranyos, kedves srác. Rendesnek nézem. Viszont kellett neki egy kis noszogatás, hogy beinduljon a beszélgetés. A minap ő is tett egy szexuális megjegyzést. Mondjuk nem bánom, mert fejben én is gondoltam erre-arra, de az a fejemben is maradt. De legalább tudom, hogy ezek szerint tetszem neki, mondjuk mégsem túl aktív.


Régebben is beszéltem pasikkal, de nem éleződött ki ennyire a szexualitásra a dolog. Jó, beszélhet az ember a szexről, de nem szinte rögtön. Valahogy felborult a normális sorrend, értékrend is...


Nyitott ember vagyok szexuális téren, de csak a párommal.


2015. dec. 26. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig is az volt.
2015. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha normális emberekkel veszi körbe magát az ember akkor nem a szex az egyetlen és legfontosabb téma.
2015. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csak az a téma, írtam is, hanem talán túl hamar téma.
2015. dec. 26. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de legalább te már felnőtt vagy és el tudod dönteni, mi a jó neked. A kis buta tinik meg azt hiszik, ez a normalitás, és ezt is meg ezt is meg kell! tennie, mert másoktól azt hallja.
2015. dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem 1 normális fiúval,lánnyal bármiről lehet beszélni,célzás ,minden nélkül!!!
2015. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!