Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kevéssé vonzó adottságú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevéssé vonzó adottságú fiuk hogyan dolgozzák fel, hogy nekik brutálisan sokszor többet kell dolgozniuk egy átlagosan szép fiatal lányért?

Figyelt kérdés
Miközben meg a joképünek magasnak és jo testalkatúnak született pasikkal nem ritkán 1-2 óra ismeretség után már szexelnek?
2015. dec. 27. 22:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%

Off

Bmeg 8-as te még mindig itt garázdálkodsz? Apád is inkább vert volna ki egy papírzsepibe.


On

Amint látod a gykn hisztiznek. Igen van aki milliókat keres és van aki minimálbért, ahogy a 2-es mondta. Csak van aki nem éri be minimálbérrel és tesz a milliókért.

Az ide irigatóknak jó a minimálbér és csak nyavajignibtudbak. Aminek én módfelett Örülök, mert önként kiszállnak a játékból.

2015. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

En nyavajgok de nem szallok ki a jatekbol na mit szolsz?


En ott vagyok lenn a bulikban es odamegyek nokhoz h elkuldjenek


Meg tarskereson potyogok keso estig


De minek....

2015. dec. 27. 23:48
 13/24 anonim ***** válasza:
Mindegy. Ha nem szállsz ki, de sose nyersz, az olyan mintha nem is játszanál.
2015. dec. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Scav ***** válasza:

Talán úgy, hogy villantanak mást. Intelligencia, jó fizu, egzisztencia. Jah, hogy az sincs? Akkor konditerem? Ha arcra csúnya vagyok, akkor legalább testre legyek vonzó. Meg nem árt a jó fizu :D Amihez nem árt némi IQ :D

Sose voltam széparcú. 25 éves koromig csak a buta csajokat hülyítettem. Azóta sikerült a 3 diploma, vele járó magas fizu, kondi terem (előtte se volt szar test, mert már 20-tól felfelé edzettem) és láss csodát, bomba nő a feleségem, imád és csodaszép a gyermekem is. Szóval előre. Csak szexet akkor kapsz, ha nagyon jó testtel, nagyon sok pénzzel indulsz, ha már csúnya az arc. De minden másra ez igaz. Kompenzálni kell. Ismered a mondást: csóró túlsúlyos - dagadt disznó. Gazdag túlsúlyos - aranyos mackó. És még nem is volt konditeremben...

2015. dec. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Es a nod mit tett azert h neked kelljen?


Szerintem a.toredeket nem.kellett kinlodjon ugyanazert a kapcsolatert.amiert.te.kidolgoztad a beledet

2015. dec. 29. 01:53
 16/24 anonim ***** válasza:
Gratulálok 14-es vért hugyoztál azért,vhogy valaki végre letolja a bugyiját míg más ezr tized annyi munkával is eléri. És akkor jobbnak hiszed magad az ude írogató veszteseknél.
2015. dec. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
majd az lesz a válasz, hogy "ő ezt nem vérthugyozásnak fogta fel"
2015. dec. 29. 13:02
 18/24 anonim ***** válasza:
Sz***rom le. Sokan tudnak buszbérlettel, átlag testalkattal, kevés fizetéssel gond nélkül csajozni, ő meg jön ide felvágni önnön tökéletességére önigazgatás mt keresve efy aninim fórumon.
2015. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Scav ***** válasza:
56%

A "vért izzadás" jót tett nekem, azóta a kondit is igénylem, jó kicsit átmozgatni magam, ha kimarad egy alkalom, hiányzik. A tanulás és a jó munkahely is nagyban segít az önbecsülésen is, amikor érzem, hogy fontos vagyok és szeretem a munkám. Nem unott fejjel állok a pénztárban és nézem az órát...

Ha egy nő miatt nem teszed meg ezt a "vért izzadást", akkor magad miatt sem fogod soha. Pedig kellene.

Ilyen a világ, nem igazságos, de javítani mindig lehet rajta, csak iszonyat sok akarat és kitartás kell, de ez meg is edzi az embert.

Ne siránkozz, tegyél! Indulj neki és küzdj. Nem majd holnap, hanem már most és innentől kezdve minden nap. Közhelynek hangzik, de tényleg csak elhatározás kérdése.

2015. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Scav ***** válasza:
bocsánat, vért hugyozás, nem izzadás :D
2015. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!