Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kevéssé vonzó adottságú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevéssé vonzó adottságú fiuk hogyan dolgozzák fel, hogy nekik brutálisan sokszor többet kell dolgozniuk egy átlagosan szép fiatal lányért?

Figyelt kérdés
Miközben meg a joképünek magasnak és jo testalkatúnak született pasikkal nem ritkán 1-2 óra ismeretség után már szexelnek?
2015. dec. 27. 22:13
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

jó, de ezt a nőknek pl MIÉRT NEM KELL?


felfogják a nők, hogy azért az alanyi jogon nekik járó szexért én mennyi éveket áldozok az életemből?

2015. dec. 29. 17:59
 22/24 anonim ***** válasza:

#19

Ha nekem címezted, ki mondta, hogy nem teszek magamért semmit. Egyetemre járok mert elegem lett abból, hogy egy alulfizetett senki vagyok. Mivel jóval magasabb vagyok az átlagnál, nincs szükségem kondizásra.

Ha valamit teszek, azt önmagamért teszem,nem azért, hogy valami nőcskének megfeleljek.


Kérdező

Ki mondta, hogy szenvedned kell? Ha így fogod fel az régen rossz.

2015. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

mondod te ezt ugy, hogy "jóvan magasabb vagyok az átlagnál EZÉRT nem kell kondiznom"


én meg nagyobb a fejem az átlagnál, mégsincs belőle semmi elönyöm

2015. dec. 29. 18:38
 24/24 Scav ***** válasza:

Attól, hogy magasabb vagy, szép alakú még nem lesz a tested. A kondi alakformálás is, szép egy tónusos, izmos férfitest. A strandon is jól mutat és a pólóban/ingben is.


A nőnek a szex simán jön, persze, nekünk kell érte pedálozni. De ők meg azon görcsölnek, hogy sikerüljön megtartani és jó férjet találjon, illetve jó apát leendő gyerekének. Ne csak a szexre, komolytalan kapcsolatra kelljen. A korosztályomban látom mi harc megy az egyedülálló férfiakért, a házasokra is simán rámennek a szingli nők.


Fiatalon a nő válogat, 30 felett meg már fordul a kocka, a férfi lesz az, aki szelektálhat, ha megfelelő igényesség és egzisztecia is van mellette (nyilván a traktoros Józsi nem fog 33 évesen a zsíros overálban dúskálni az ajánlatokban).

2015. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!