Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is okozott már problémá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gd628 kérdése:

Másnak is okozott már problémát, önbizalomhiányt, szexuális frusztrációt a magassága?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy én kb. 167 cm magas 24 éves srác vagyok, és ez a magasság folyamatos önzibalomhiányt okoz, mert látom hogy vannak olyan szép csajok,már a fiatalok is, akik magasabbak vagy jóval magasabbak. És hiába tetszenek az ilyen lányok, nem merek kezdeményezni, mert volt már magasabb barátnőm, és nem éreztem jól magam mellette. Mondják hogy ha szerelmes az ember, akkor nem számít a magasság, meg hogy az ágyban is mindegy. Nos, én pont ezt cáfolnám meg, mert így hogy volt magasabb barátnőm, kb. 5 centivel volt magasabb, de mivel hosszú lábai voltak, például bizonyos pózok sem sikerültek úgy ahogy annak működni kellene. Szóval azóta még inkább úgy érzem, le kell mondjak a magasabb lányokról, próbálom keresni az alacsonyabbakat, de ilyen szempontból ez már egy erős kritérium hogy velem egymagas, vagy tőlem alacsonyabb legyen. Kinek mi a tapasztalata ilyen téren?

2015. dec. 29. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Pedig csak 160 cm vagyok.
2015. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én meg lányként vagyok túl magas. 183 cm.
2015. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én azt a 167 cm-t nem hívnám ,,magasságnak". Sokkal akkurátusabb megfogalmazás lenne esetedben a ,,167 cm-es alacsonyság". Használhatod helyette még a ,,rövidség", ,,törpeség", ,,kicsiség" szinonímákat, a lehetőségek tárháza szinte végtelen.
2015. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hahha...:D Végülis...:P Köszönöm az eddigieket is!
2015. dec. 29. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Az Alacsony és ocsmány srácnak okozott problámát. :D

Pedig amúgy, 170 cm. Hol van vajon most? :D

2015. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha nem okozott problémát mert nem vagyok alacsony.
2015. dec. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ilyenkor felvetődik bennem néhány kérdés.


Szüleid mekkorák ?

Mikor álltál meg a fejlődésben ?

Péniszed mekkora ?


és végül talán a legfontosabb, szeretnél gyereket ? ha fiú lesz és ő is alacsony lesz és ugyanezzel fog küzdeni mint te, eltudnád nézni ? Örülni fogsz, hogy ő is szenved a magasságától ahogy te szenvedsz most ?

2016. márc. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már megint itt ez az elmebeteg.
2016. márc. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!