Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak akik elég korán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik elég korán kopaszodnak, titeket nagyon zavar, esetleg önbizalomhiányt is okoz nálatok, és nem mertek úgy kezdeményezni se egy nőnél?

Figyelt kérdés

Mondjuk aki már min. olyan 25 éves korától eléggé kopaszodik, ez mennyire zavar titeket pl. ismerkedésnél? Vagy annyira azért nem és ha tetszik egy szép nő akkor bátran mertek kezdeményezni?


Kérlek írjatok kort is, előre is köszönöm a válaszokat.



2015. szept. 10. 17:41
 1/8 GipszI ***** válasza:
100%

Engem elegge zavart, nem is nagyon mertem kezdeményezni.

Amint lett ra keretem elmentem hajbeultetesre es igen sokat dobott az onbizalmamon :D

29F

2015. szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nő vagyok, de nekem exem és párom is hasonló gonddal küzd. Mind a ketten úgy oldották meg, hogy nullás géppel nyiratkoznak, és nem látszik. :) Így nincs, ami zavarjon, plusz még jól is néznek ki vele. :D


Amúgy az se mindegy, hogy hol kopaszodsz. Pl. ha halántékon kezdi, az nyúlik hátrafelé, az tud jól kinézni "normális" rövidebbre nyírt haj mellett is (ismerősöm ilyen: hosszú rockeres haja volt, 23 évesen kopaszodni kezdett, zavarta, azóta rövidre nyírja, és hát néha elereszt a baráti társaság egy-egy poént ezzel kapcsolatban, de még mindig jó pasi, bomlanak utána a nők :). A kellemetlenebb, ha amolyan szerzetesi módon kezd kopaszodni egy pasi ilyen fiatalon (exem ilyen volt), ott tényleg jobban néz ki, ha nullás géppel nyírja le, minta azt a pár kósza hajszálat próbálná fésülgetni, hogy ne látszódjon...


Én mindig azzal nyugtattam őket, mint anyám apámat anno, mikor kopaszodni kezdett: nincsen kopasz fej, csak s*ggig érő homlok. ;)


25N

2015. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már 18 évesen elkezdődött, de nagyon nem zavart soha. Legalább nem kell fodrászhoz járni, csak gyorsan letolom a maradékot géppel. Persze hangsúlyosabb lesz az arc, ha ott is elbánt veled a természet, még mindig próbálkozhatsz egy férfias bajusszal, szakállal. Aki ezen fennakad, jobb is ha elkerül szvsz.
2015. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Le van borotválva az.egész
2015. szept. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Elején zavart, de elfogadtam, így ugyanolyan kezdeményező és ugyanolyan sikeres vagyok a nőknél mint előtte.
2015. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted pl. Jason Statham-ot zavarja? :D
2015. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én két éve vette észre, hogy kopaszodom, és mielőtt még nem vált feltűnővé letoltam nullással egyből a hajamat

sosem hagyom meg "nagyra" (heti 2x vágom) ezért nem is zavar :)

19f

2015. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elején zavart, de azóta már inkább letojom, mert nagyon sok kortársamon látom, hogy ugyan úgy kopaszodik. 17-8 körül vettem én is észre magamon, most 22 vagyok, annyi változás volt, hogy rövidebbre vágatom a hajamat, de már évek óta érik bennem is az, hogy leborotválom.
2015. okt. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!