Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy tökéletes pasi ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tökéletes pasi ilyen?

Figyelt kérdés

[link]


Izmos, jóképű stb



2015. okt. 31. 23:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem ... legalább is számomra nem . itt már túl sok az izom ... izomagy ...
2015. okt. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Itt csak külsőségekre gondolok, lehet attól még értelmes/érzelmes/művelt, h kondizik valaki.
2015. okt. 31. 23:39
 3/13 anonim ***** válasza:
én helyesebb vagyok
2015. okt. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Túl izmos, meg hát "sugárzik belőle az értelem". Kicsit olyan divatb*zi benyomást kelt. De ez egyényi vélemény.
2015. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ő Michael Hoffman - keress rá a neten, vannak fent videói is.
2015. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Linó03 ***** válasza:
Egészségtelenül izmos, és igen, sugárzik az értelem arról a két képről - attól teljesen függetlenül, hogy kicsoda.
2015. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ki ez a nyomi gyerek? pf
2015. nov. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
fúj
2015. nov. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ő minden csak nem férfias. Egy csumpi, skinek sok ideje van gyúrni. Nem ettől lesz vslaki férfias szerintem. És nincs tökéletes férfi, mint jő sem. Én sem vagyok az... Cssk majdnem. ;)

33F

2015. nov. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jajj.. Nekem ő már túl izmos. Lapos has, szálkás test, nem kell ekkora csuklya. Na meg az én ízlésemnek túl szőke is. Amúgy szép szája van, olyan harapdálnivaló, de nem annyira vonzó, hogy azt mondjam, ez itt a tökéletes férfi. De amúgy ez ízlés dolga. Az én tutizsánerem, akitől folyik a combomon a kéjnedv egyik barátnőm szerint teljesen átlagos. Majdnem elájultam, mikor ezt mondta. :D
2015. nov. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!