Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az, amitől egy nő nőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amitől egy nő nőnek érezheti magát egy férfi mellett?

Figyelt kérdés
Mire vágyik egy nő egy férfitól?

2016. jan. 2. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságra. Amikor a férfi mellet tényleg törékenynek érzem magam. Meg persze arra, hogy nagyon szeretve legyek, persze viszonozva. 😄
2016. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Biztonsag. Szeretet. Oszinteseg. Ezek fontosak. Ha beszelgetsz a novel ha megosztod a dolgaidat.

Nem ajandekokra van szuksege a nonek...

2016. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
engem ha keményem megdugtak, mindig nőnek éreztem magam a pasi mellett :D
2016. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha egy FÉRFI van mellette.
2016. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
Ha a férfi jóképű, magas, izmos, és nem utolsó sorban nagy a farka. A többi csak duma.
2016. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A biztonság pontosan miben merül ki? Fizikailag képes legyek megvédeni, vagy inkább a társadalomban betöltött szerep számít?
2016. jan. 2. 14:57
 7/16 Linó03 ***** válasza:
Én biztonság alatt nem első sorban a fizikait, nem a társadalmit, még csak nem is az anyagit értem, hanem az érzelmit. Ha bármikor átölel, és én azt érzem, hogy "most jó" akkor az az. Lehessek biztos abban, hogy ő van nekem, megbízhatok benne, legyen egy fix pont, akire számíthatok. Persze az elsőként felsorolt pontok is jók, ha megvannak.
2016. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nalam a biztonsag-hogy tudjam van jovo kepe, hogy tervezz. Es hogy ajar az eletem is rabizhatnam
2016. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
A biztonság azt jelenti, hogy elengedhetem magam mellette, elmondhatok neki mindent. Tudom, hogy nem fog elárulni, kibeszélni, megalázni, nehéz vagy kényelmetlen helyzetbe hozni. Figyel rám, ezért képes észrevenni, hogy mikor mire van szükségem. Tudom, hogy ha valami gondom van, számíthatok rá. Ezt jelenti a nők biztonságérzete.
2016. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A biztonságérzet mellett fontosak az apróságok is: társaságban merje kimutatni, hogy összetartozunk, tisztelettel és előzékenyen bánjon velem. Ne hagyja, hogy én cipekedjek, cseréljem a villanykörtét, verjem a szöget a falba, szóval a férfias munkákat előzékenyen vállalja be. De ne legyen papucs sem! Az is hozzá tartozik, hogy az ágyban legyen határozott, kezdeményező, irányító. Érezzem, hogy élvezi, hogy magáévá akar tenni.
2016. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!