Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 27 és 20 éves srác között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 és 20 éves srác között alakulhat valami, ha a korkülönbség mellett műveltségbeli különbség is fennáll? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiatalabb srác, akivel egy meleg oldalon ismerkedtem meg, és elég jól el szoktunk beszélgetni, de meglátszik az iskolázottságbeli különbség, mivel például a helyesírás nem tartozik az erősségei közé. Ellenben nekem 2 diplomám van és vezető beosztásban dolgozom. Viszont egy kedves, szeretnivaló srác, aki nagyon jól néz ki, de nagy valószínűséggel a relativitáselméletet nem vele fogom megvitatni, ha értitek mire gondolok.

2014. márc. 13. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Miért ne?
2014. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kovpet ***** válasza:
100%
Ez csak személyesen derülhet ki, az online világ szart sem jelent :)
2014. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
hasonló kor- és műveltségbeli különbséggel élek lassan 5 éve a barátommal. Néha kicsit zavaró, de mivel alapvetően értelmes srác, ezért nem nagy gond. És leginkább az számít, hogy milyen a hozzáállása a kapcsolathoz, és hogy mennyire szeretjük egymást. Úgyhogy a saját tapasztalatom összefoglalva: néha picit zavaró, de a kapcsolat ettől még kimondottan jó lehet. :) Úgyhogy ha a srác intelligens, akkor az iskolázottságbeli különbség szerintem nem igazán gond. :)
2014. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ettől még működhet a kapcsolat, ha amúgy nem egy buta ember (pl a helyesírás valakinek nem megy de attól még nem biztos hogy buta)

A korkülönbség egyáltalán nem vészes szerintem :)

Sok sikert :)

2014. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Igen alakulhat,kapaszkodjunk:45 éves középvezetöként 10 éve van kapcsolatom egy most 26 éves fiuval, aki-hogymondjam-nem Einstein,de egyszerü,rendes,nem komplikált,nem menö,de szeretnivaló,öszinte aranyos.

Tehát igen,müködik a dolog.Értelemés érzeélem harcából vigye a pálmát az érzelem!

2014. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 ftf1983 ***** válasza:
100%
Miért ne lehetnétek együtt? Ő még tanulhat, fejlődhet. A Helyesíráson is lehet javítani!
2014. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem csak hogy működhet, de muszáj, hogy az egyik fél más legyen, mint a másik.


most képzeld el, hogy mindkettőtök ilyen "okos", akkor csak versengenétek. de ha az egyik felnéz vmi miatt a másikra, mert ő valamiben jobb, a másik meg másban jobb, akkor nincs versengés.


legalábbis ez az én tapasztalatom.

2014. márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Én biztos nem kezdenék egy buta sráccal... Hosszútávon visszaüt a dolog.
2014. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Béla211 ***** válasza:
100%
Azért mert nincsen diplomája. És esetleg rossz a helyesírása nem biztos ,hogy buta.
2014. márc. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
Kirázna a hideg, ha nem lehetne intellektuális témákról beszélgetni a partneremmel. A műveltségbeli különbség igenis akadály egy normális párkapcsolat kiépítésében, nemcsak az ágy létezik, azon kívül is meg kellene érteni és becsülni egymást. Mit becsüljek egy iskolázatlan valakin, aki nem ér fel hozzám?
2014. júl. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!