Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi számára egy duci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi számára egy duci lány is lehet vonzó? Kívánhatja szexuálisan?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 12:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
74%

Egy duci lány sokszor szebb, mint egy csontsovány.

Persze van az a kövérségi szint, amikor már kezd kevésbé kívánatossá válni, de ez sem kifejezhető kizárólag a testmagasság / testsúly leírásával.

2016. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
74%

Én nagyon kevés olyan duci lányt láttam (összesen kettőt), aki már kifejezetten taszított még szexualitásan is. Őbennük nem is igazán a testalkat zavart, hanem az összkép (arc, haj, ápolatlan láb, koszos, elnyűtt ruha, stb.). Álltalában a duci lányokat, de még a kifejezetten kövéreket is sokkal vonzóbbnak tartom, mint egy sovány testalkatú lányt.

38/F

U.i.: Hidd el kedves kérdező, ha testi kapcsolatra keresel partnert(partnereket), legalább annyi, de inkább nagyobb esélyed van, mint egy soványnak ;)

2016. jan. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
80%

17 eves vagyok eddig 3 baratom volt most van eg parkapcsolatom o a 3.-dik baratom es nem mondanam hogy egy csont raketa vagyok😂

De eddig egyik baratomnak sem volt velem baja pedig derekban kicsit ducibb vagyok de egy kerek fenek,mell sokat dob a fiuk tetszesen;)

2016. jan. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Szeretema duci lányokat

25/F

2016. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Határozottan igen!

Nálam a tetszési index nagyjából úgy alakul, hogy 10-ből 8 duci lány tutira tetszik az utcán, míg normál, vagy sovány lányoknál ez az arány csak 2-3 fő a 10-ből.

38/F

2016. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Igen. Ha gondolod privin beszélgethetünk is.
2016. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Az első lépés,hogy téged ne zavarjon,hogy duci vagy ,,fogadd el magad olyannak amilyen vagy ,szeresd magad..és akkor mások is szeretni fognak,mert a kisugárzás sokat számít..

Jó pasizást :PP

2016. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Kedves #16-os, ha gondolod, akkor írj nyugodtan. ;) Bárkivel szívesen beszélgetek.
2016. febr. 8. 11:16
 19/30 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm az eddigi választ! :D
2016. febr. 8. 11:17
 20/30 anonim ***** válasza:
mindenkinek más az ideálja. Valakinek a nagyon csonti lányok jönnek be, valakinek meg ducibbak :)
2016. febr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!