Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyalta már ki valaki a barátja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalta már ki valaki a barátja fenekét? A párom ezt kérte tőlem pár nappal ezelőtt. Az orális szexel semmi gondom nincs, de a fenéknyalás más kategória! 26/N

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 21:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nyalta már a barátnőm. Elég jó dolog. :)



25F

2016. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
34%
Én még nem tettem meg, de nem is szándékozom. Nekem ez nem fér bele. Szerencsére az én párom ilyenre nem tart igényt.
2016. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnéd, ne tedd! Semmi sem kötelező, a szexnek arról kell szólnia, ami mindkét fél számára örömszerzést jelent, vagy legalábbis egyik félt sem undorítja! Ami belefér, csak azt szabad csinálni!
2016. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ez elég általános dolog, eddig minden kapcsolatomban csinálták maguktól a csajok... Persze, ha téged ez taszít, mond meg a párodnak... Nem fog belőle ügyet csinálni, tény hogy kellemes, de ez nem egy olyan dolog amihez megéri ragaszkodni.

23/f

2016. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Szeretem őt, de idegenkedek ettől.
2016. jan. 3. 21:28
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már nyalták ki anno barátnők. Imádtam.
2016. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
22%

Ha a kapcsolatotok elég szoros, nincsenek tabuk, minden képen csináld meg. Próbáld ki, adj bele mindent.

A férfiak nagoyn sokszor fennakadnak az ilyenen, de van aki meg kifejezetten kedveli.

Szóval mindent bele, én is megkérném a barátnőmet, csak ugyebár most nincs.

Semmi gáz.

2016. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ha ő is szeret téged, akkor meg fogja érteni, ha te ettől idegenkedsz. Én soha nem akarnék a páromra ráerőltetni valamit a szexben, amitől ő ódzkodik, hiszen az számomra sem nyújt élvezetet, ha ő közben szenved vagy undorodik. Beszéld meg vele, biztosan megérti.
2016. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
42%

Miért idegenkedsz?

Tiszta. Akárcsak a te nunid ami néha oisis szokott lenni.


Sok ott az ideg amit ha stimulálsz akkor elég élvezetes.


Hogy jobban megértsed miről beszélek egyszer zuhany alatt nyomd meg finoman a saját nyílásod.



25F

2016. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
21%
Fujj fujj undorito fiukent mondom ez nagyon undorito! Ki az aki ilyet megcsinal? Baratnom ilyet kerne nem is tudom szerintem azonnal mehetne maganak segget nyalni annak akit akar mert ha tolem ilyet kerne sokszor csinalhatta uristen
2016. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!