Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyalta már ki valaki a barátja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalta már ki valaki a barátja fenekét? A párom ezt kérte tőlem pár nappal ezelőtt. Az orális szexel semmi gondom nincs, de a fenéknyalás más kategória! 26/N

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 21:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy viszolyogsz a dologtól. Esetleg kérd meg, hogy nyalja ő a tiédet. Hátha akkor megjön hozzá a kedved.
2016. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Engem ez a dolog nem izgat
2016. jan. 3. 21:49
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen és meg is ujjaztam, nagyon élvezte úgyhogy nekem is tetszett. Lényeg, hogy tiszta és csupasz legyen.

20N

2016. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Lehet nem izgat most. De egy pár lépést tehetnél azért benne. Mert nyilván neki is úgy lenne jó, ha téged is beindítana ez. Az, hogy nem érdekel csak megteszed az csak a sztori fele. Jó szex akkor lesz belőle, ha neked sem közömbös.
2016. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
61%

"A kérdező kommentje:


Nekem fáj az anális szex."

Akkor valamit rosszul csináltok.

2016. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ez nálam oda vissza dolog . Ha kapom adom ha nem nem!:) nem erőszak a disznótor!:) (23F)
2016. jan. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Szerintem undorító. Én tuti nem tenném meg.
2016. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda fèrfiak vannak manapsag, hàt szegyen. Nyalni es ujjazni kell oket mint egy nőt. Hanyinger
2019. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!