Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Milyen testalkatú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen testalkatú lánnyal volt eddig nektek legjobb a szex? Egy magas lánynak nagyobb farok kell, mint egy alacsonyabbnak?

Figyelt kérdés

2016. jan. 4. 16:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%
Valaki de azert ez zavaro mit menoznek olyan dologgal ami nincs nem ertem a legelso valaszolonak pl ketszer nagyobb van mint nekem ez nagyon erdekes dolog nem szegyellem kimondani hogy kicsim van mert nem tehetek rola ekkorara nott ennyi de azt ne akarja velem beetetni hogy valakinek 2x nagyobb van ... En a felso reszetol merem nem a seglyukamtol -.- de ettol fuggetlenul brutalisan idegesitoek
2016. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 16/4.5

Van akinek ez nagy, van akinek ez kicsi.

Változó kinek mi a jó.

2016. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%

Őrületesen végletes és idióta kérdés. Mikor nősz már fel?

Te tényleg a farkaddal gondolkodol, nem az agyaddal. Gyerek vagy még te a szexhez nagyon.

2016. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%

#13

Egyet tudok érteni.

2016. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ducival. de ennek mégis mi köze a farkamhoz? :D
2016. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hm, hát volt 155körüli barátnőm akibe akadálytalanul hatoltam be bármikor és volt 170centis, aki olyan szűk volt, hogy percekig csak a farkam elejével kopogtattam, de már attól is markolta a lepedőt. De a legjobb testalkat mégis egy jóval alacsonyabb lánykával volt, akit gondtalanul lehetett tenni-venni, percekig tartani a levegőben, minden nehézség nélkül, mondjuk ő is elég szűk volt, de szerintem ez megint csak nem magasságfüggő.

Én 186cm vagyok.


24F

2016. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem 19 cm a farkam és nem kamu vállalom és küldök képet meroszalaggal ha kell
2016. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ahh de jól esne most egy vastag 20-as 😊
2017. dec. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!