Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero csaj létemre miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero csaj létemre miért gondolom azt, hogy a női test szebb mint egy férfié?

Figyelt kérdés

A fiúkhoz vonzódom. Előre leszögezném, hogy senkit nem szeretnék megbántani. De úgy gondolom, hogy egy női testben több minden lehet izgató egy férfi számára, mint egy férfi testben egy nő számára...

Tudom, hogy rosszul gondolom, de miért gondolom így? Nem rég ütött ez szöget a fejemben, és nem értem...



2013. máj. 5. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mert szebb is
2013. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gondolod rosszul... Én se értem, hogy a nőket mi a bánat vonzza bennünk. :D

25/F

2013. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nem gondolod rosszul! a női test szerintem is szebb, mint egy férfitest. pl. ha aktot kéne rajzolnom, inkább nő lenne a modellem.

(én is a fiúkhoz vonzódom)

2013. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
nem vagy te heteró :D szerintem :D
2013. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez tény.
2013. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
a férfi testnek nem szépnek kell lennie, hanem erősnek izmosnak, és nagynak.
2013. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a másodlagos nemi jellegek a nőknél így hatnak. Csodálatos vonalak, puha bőr, és társaik. Csodaszép a női test. Mezítelenül. Bárcsak festő lehetnék, hogy aktokat festhetnék.
2013. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is így gondolom, számomra egy szép női test olyan, mint egy műalkotás. De csak fiúkba tudnék beleszeretni, és az ő testüket tartom szexuálisan vonzónak. Pl nagyon tetszik a széles váll-hát, a formás kéz, fenék, tetszik, ha kicsit mackósabb egy srác. De mégis egyetértek veled :D

Szerintem nincs ezzel semmi baj, mégha a saját nemedhez vonzódnál sem lenne baj :)

2013. máj. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tutibiztosan hetero vagyok! Engem ami egy férfiben vonzani, felizgatni tud, azaz arca, széles válla, izmos hasa, karja és a nagy kézfeje :) De se a feneke, se a lába nem tud izgalomba hozni, nőknél viszont ezek is nagyon vonzóak tudnak lenni. Megnyugodtam, hogy ti is hasonlóan gondoljátok :)
2013. máj. 5. 23:03
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem(a biszex szerint) mindkét nemnek meg vannak a maga jellegzetes szépségei.A nő kecses,puha,gömbölyded,gyámolítandó.Míg a férfi erőteljes,izmos,kemény,védelmet nyújtó.

Persze ez embere válogatja,de alapból ez van...Talán ezért is tudok le feküdni nővel és férfival is,mert mindkettőt szépnek látom egyforma mértékben,de különböző módon.

2013. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!