Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesen volt először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt először barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés

18 vagyok, pár hónap és 19 leszek és még soha nem volt barátom. Ez gáz? Nem vagyok az az eljárós fajta, nem megyek szórakozóhelyekre. Hogy tudnék ismerkedni? Az internetes ismerkedéstől tartok, hiszen nem tudni kinek adom meg a személyes adataimat. Kissé félénk vagyok...

Nektek mikor volt először kapcsolatotok és hogy ismertétek meg egymást?

(Korotokat írjátok légyszi,a szemétkedést pedig mellőzzük ha lehet)

18L



2016. jan. 5. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 15 évesen 16f
2016. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem majdnem 19 évesen most 21 éves vagyok, szerintem egyáltalán nem gáz, de legyél nyitottabb járj el, ha nem is szórakozóhelyre akkor is. Én is nagyon félénk vagyok, régebben még inkább, az első barátomat interneten ismertem meg.
2016. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

14 évesen volt az első kicsit "komolyabb" kapcsolatom. 3 hónapig tartott de volt petting. Szexelni akkor még nem akartam. Előtte maximum csak csók volt a fiúkkal. Egy fesztiválon Tankcsapda koncerten ismerkedtünk meg. :)


Az, hogy Neked még nem volt kapcsolatod nem olyan nagy ügy. Majd lesz. Ne aggódj. ;)


25/N

2016. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen volt az első kapcsolatom szóval nem te vagy az egyedüli aki később kezdi (volt osztálytárssal). Házibuliban a legegyszerűbb szerintem ismerkedni, ismerősök között baráti társasággal, úgyis lesznek olyan emberek akiket nem feltétlenül ismersz.
2016. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A love.hu-n szoktam ismerkedni. A születési évének kívül az összes adat kamu amit megadtam.


Olvasd el: Tantusz keresem a párom


Persze os kell figyelni ha összehozol egy randit akkor tudjanak erről a környezetedben és nyilvános helyen legyen. Pl Westend

És ne ülj be a kocsijába.


Egyébként nem gáz, hogy még nem volt pasid.



25F

2016. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem 21 évesen.. interneten ismertem meg,de nem párkeresés céljából.. csak közben udvarolt és így kialakult. egyetlen hátrány a nagyon nagy távolság,de a semmi után meg lehet szokni.

23L

2016. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne gáz? Én is 18 voltam, majdnem 19 amikor megismertem az első barátomat(akivel azóta is együtt vagyunk). Akkor vettek fel egyetemre, fb-n pedig frissítettem persze:D, ő pedig emiatt bejelölt, (ugyanott tanul) beszélgetni kezdtünk, majd egy idő után, egyetemi bulin jöttünk össze. Amúgy én is épp ilyen otthonülős emberke vagyok. Azt tanácsolnám, hogy ha még tanulsz, akkor járj el a sulid/egyetemed által szervezett programokra, ott biztos lesz valaki, akivel össze tudsz barátkozni, és lehet több is kialakul. Vagy talán kereshetsz fb-n olyan csoportokat, amik kapcsolódnak a hobbijaidhoz, ott is lehet ismerkedni, és legalább akkor valami közös téma is lesz. Kitartás, előbb-utóbb úgyis lesz valaki, akivel megtalálod a közös hangot! :) És próbálj picit nyitottabb lenni, eleinte nehéz lesz(tapasztalat), de előbb-utóbb természetes lesz.

Remélem tudtam segíteni egy kicsit.

21L

2016. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a suliban ismertem meg egy osztállyal feljebb jár 16/l
2016. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!