Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti barátotok/barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti barátotok/barátnőtök kívánt ma nektek Boldog Karácsonyt? Azoknak szól, akik még nem élnek együtt.

Figyelt kérdés

Az én barátom otthon ül egész nap, Facebookon igencsak aktív, mégsem hívott fel/vagy írt hogy mi van velem, és nem is kívánt kellemes ünnepeket. Tegnap óta nem hallottam felőle, elmondtam neki hogy rossz kedvem van, hátha egy kis vigasztalást kapok tőle, de nem írt vissza :(

Most még rosszabb hangulatom van, hogy egy olyan barátom van, aki még megvigasztalni sem tud és ünnepekkor sem gondol rám. :(

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?


2015. dec. 24. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem egy olyan lány küldött, akivel pár heti randizás után úgy váltunk el, hogy nem lesz folytatás. Erre ma elsők között köszönt karácsony alkalmából...
2015. dec. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dolgozik, de munka előtt írt, hogy boldog karácsonyt, mert tudja, hogy mennyire odavagyok az ünnepekért. megértem, hogy rosszul esik ez neked, a volt barátom se nagyon kívánt boldog karácsonyt, ő utálta az egész mizériát, eléggé egyedül is éreztem magam akkor.
2015. dec. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egész napot a családjával tölti, de több sms-t is írt ma napközben, és sokat jelent, hogy gondol rám.
2015. dec. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!