Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj, ha egy fiatal huszonév...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha egy fiatal huszonéves lánynak elég tág a puncija?

Figyelt kérdés

2016. jan. 5. 22:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, csak nedves legyen!

33F

2016. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Tudod milyen előny,ha nem érhet meglepetés amikor egy nagy mérettel találkozol?Örülj neki !

Egyébként nincs nagy szerszámom,de a nagy puncit szeretem.

2016. jan. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

BÚÉK!

Szia!

Megnézhetném? :-)

2016. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy utolsó.
2016. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Miért neked tág a puncid?

Honnan tudod, hogy tág, lehet hogy csak akivel eddig voltál annak pici a fütyije.

Engem nem zavarna, megtömnélek így is.

Max ha olyan tág lennél a farkam mellé belógatnám a lábamat is :D BAAAAAAAAAANG

2016. jan. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Vannak itt olyan elvetemültek hogy "igy is megdugnám" ez mind OKÉ DE ha esetleg egy 130kilós rusnya bajszos nő akkor is??:D ezt a viselkedést nem kéne szerintem ,vagy Ezeknek TÉNYLEG mindegy csak Pina legyen ? Azt sem tudod hogy néz ki az illető Persze AZ is lehet hogy egy szép lány de akkor sem lehet iet irni !:) gondolkozzatok picit.
2016. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én irtam, hogy megdugnám. Az internet névtelen leányai a képzeletemben, mind szende, bájos tündérek. Miért rontanám el azzal, hogy százkilós mosolygóhasú tündérekre gondolok.
2016. jan. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
intim torna!
2016. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha a Pina túl tág, akkor lehet seggbe.
2017. máj. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!