Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szép a mellem? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép a mellem? Páromnak nem tetszik. Kétségbeestem. Tényleg "lóg"?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jan. 6. 14:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/125 A kérdező kommentje:

Ó,persze! Ezt e két képet is csak azért lőttem,hogy véleményeket kapjak :D köszi mindenkinek a szép dicséretet! ;)

Legyen ennyi elég :)

2016. jan. 11. 13:16
 52/125 anonim ***** válasza:
67%

azért a pofátlanságnak van határa... (vagy itt nincs? :D)

szegény kérdező véleményt akart, mert a párjának nem tetszik, nem azt akarta szerintem, hogy erre verjék itt sokan...meg nem albumot akar készíteni, főleg nem a gyakorisok részére...


kérdező a párodnak is meg kellene látnia benne a szépséget, inkább ezen dolgozz :) próbálkozz szexi fehérneművel, vagy olyannal ami szexuálisan hat rá...

ne a GYK-s kiéhzetekkel foglalkozz, ők csak vágyakoznak a melleid után, de a párod az aki élvezheti őket, így vele foglalkozz inkább :)


22F

2016. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/125 anonim ***** válasza:
A popsidról nem csinálsz képet? :D
2016. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/125 A kérdező kommentje:

Nem egy szexi feh3rneműm van. Plusz bilincs és műdákó.

Persze neki nem jön be,hohy kibilincseljen és jól megdugjon egy műkukival. Már nem tudok rá hatni semmivel.

Pedig tökre a kedvében akarnék járni.

Vettem sexshopban szexi tangát,egyrészes rucikat, de nem érdekli annyira. Amúgymeg a szex is rohadt slampos,lehet,már nem tetszik neki a testem :)nem vagyok vékony,de kövér sem. Seggem mellem van, a fejem se csúnya. Szerintem nem bennem van a hiba. Már úgy vagyok,ha nem tetszem neki,keressen egy kis p*csát :)))

2016. jan. 11. 19:03
 55/125 anonim ***** válasza:
kisadam333 te mi vagy itt? Erkölcs csősz? Ki vagy te, hogy pofátlannak nevezed azokat, akik képeket kérnek még?! Nyilván a kérdező nem osztott volna meg egyet sem, ha nem akarta volna! Hadd döntse már el a kérdező, hogy mit és hányszor oszt meg másokkal! Itt többen kértek újabb képeket. Ez is azt bizonyítja, hogy sokaknak tetszik a hölgy melle! Ha nem így lenne, nem kértek volna még képeket. Kérdem én, nem önbizalom növelő dolog az ilyesmi? Itt csüngenek rajta fürtökben a pasik, hogy újabb képeket láthassanak róla és ő meg azon aggódik, hogy otthon lexarja a párja és nem veszi észre a szexuális kisugárzását. Kell e ennél nagyobb elismerés, hogy ennyien hozzá szóltak a kérdéshez és ennyien újabb képeket szeretnének látni? A Playboy-t sem a cikkek miatt veszik csak meg a férfiak. Ide sem csak kommentelni jöttek. Mi rossz van abban, ha még többet szeretnének látni? Újabb képeket, más szögből, más testrészekről. Most említette, hogy formás feneke van és egy képet sem láttunk még. Így hogyan reagáljunk? De konkrétan a kérdezőt szólítom meg most: Őszintén mondjad meg, hogy a képekre kapott pozitív reakciók és az újabb képek kérése hogyan érintett? Nem örültél neki? Nem az jött le belőle, hogy szexi vagy? Itt 30 pasinak folyt ki a nyála egyszerre, köztük az enyém is! Kérlek, hogy tegyél fel még fotót és nekünk is okozz még örömet, mert az rád is vissza hat! :) üdv: Dávid
2016. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/125 A kérdező kommentje:

Kedves Dávid!

Roppant meglepett a férfiak hirtelen heves reakciója,nagy önnizalom dopping volt.

De a többi testrészem inkább meghagyom a saját két szemem látványának! :)))

2016. jan. 11. 20:17
 57/125 anonim ***** válasza:
És a cicidről sem készítesz már képet? Kérlek, hogy tedd meg! Köszönöm! üdv: Dávid :)
2016. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/125 A kérdező kommentje:
Már pihennek a cickók! ;)
2016. jan. 11. 21:22
 59/125 anonim ***** válasza:
Akkor küldök nekik, egy jóéjt puszit. :D
2016. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/125 A kérdező kommentje:
Duplán köszi, 'Masterthief' ;)
2016. jan. 11. 22:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!