Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szép a mellem? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép a mellem? Páromnak nem tetszik. Kétségbeestem. Tényleg "lóg"?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jan. 6. 14:02
 71/125 anonim ***** válasza:

hát nem tudom én meg magamból kiindulva, tudom (magamról), hogy fáradtan nem megy a szex...mondjuk én hiperaktív vagyok, tehát vagy pörgök 1000-el vagy hullafáradt vagyok, nincs olyan, hogy "kicsit fáradt vagyok"...


a sok veszekedés, munkahelyi stressz...ezek mind befolyásolhatják a dolgot...


mivel te ismered, így neked kell tudnod, hogy mire vágyik, mitől lángolna újra...lehet szükségetek lenne egy nyugodt beszélgetésre, még ha a szex hiánya miatt feszült(ek) is vagy(tok)!

a változásért mindkettőtöknek kell tenni...


nem akarok semmit "rád tukmálni", de ismered az 5 szeretet nyelvet? talán itt most segítene, csak ahhoz neked is türelmesnek kell lenned, még ha nehéz is...


esetleg szakemberhez is fordulhattok, ha nincs más ötletetek

2016. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/125 anonim ***** válasza:
miért nem tudsz elmenni? a technikája a gond, vagy az idő?
2016. jan. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/125 A kérdező kommentje:

Mivel folyton dolgozik,itthon szokott lenni 8-10 napot, akkor sem nyúl hozzám. Valami van,de nem tudok rájönni mi...

Köszi azért :))

2016. jan. 12. 09:03
 74/125 A kérdező kommentje:
Az idővel van gond.
2016. jan. 12. 09:04
 75/125 anonim ***** válasza:

a 8-10 nap alatt stresszes? ideges?


esetleg volt, hogy a fejéhez vágtad, hogy nem tudsz elmenni, nem élvezed vele a szexet?


az időt el lehet húzni bizonyos mértékben (nem a végtelenségig :D), szóval ha akarja akkor tudná húzni...


a veszekedéseket kellene megszüntetni és az azokat kiváltó okokat! szerintem ne add fel :)

2016. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/125 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy biztatsz,de ez egy hosszadalmas, régebbóta tartó dolog. Nem adom fel,elhagyni nem fogom,márcsak a gyerek miatt sem.

Viszont nem birom szex nélkül.

Mielőtt összejöttünk rendeszeresen volt nemiéletem

Most meg a béka segge alatt:D

2016. jan. 12. 09:18
 77/125 anonim ***** válasza:

Kezdetben minden rendben volt nem?

az első gyerek után is voltak gondok?


sokszor a kommunikáció hiánya és/vagy a nem megfelelő kommunikáció a probléma...tehát ha nem mondod el neki a problémát akkor az a gond, ha meg megsértődik rajta, mert nem úgy mondtad akkor az a gond...

ezért kellene normálisan nyugodt hangnemben megbeszélni a dolgokat

2016. jan. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/125 A kérdező kommentje:

Valóban a kommunikáció és annak hiánya a gond, de nem tudjuk sohasem megbeszélni,mindig vita lesz belőle,meg a fenyegetőzések,hogy költözni fog.

Bonyolult ez:D

2016. jan. 12. 09:26
 79/125 anonim ***** válasza:

Hát én mint kívülálló annyit tudok rólatok a leírtakból, hogy te szereted és vágysz is a minőségi szexre, DE nem az ösztöneid irányítanak, mert együtt maradsz azzal akit szeretsz, vagy legalábbis a gyerekeid apjával...lehet most még az is bonyolult, hogy mit is érzel iránta, meg ő mit érez irántad...


Nem a melleid a fontosak itt, hanem a szíved ami mögötte van...hogy még ebben a helyzetben is kitartasz és nem választod a könnyebb utat!

Talán most nem, de később, ha rendbe jönnek a dolgok akkor a párod is értékelni fogja ezt, a melleiddel együtt :) lehet a melleidre tett megjegyzések is csak kifogások a kiváltó okra...mert valamiért nem akar szeretkezni veled...


kicsit vicces a szitu...nincs szex, mert feszültek vagytok és vitatkoztok, de egy jó szex lehet rendbe hozná a dolgokat :D


próbáld meg egy reggel orállal kelteni (amikor nem kell sehova sietnetek, van időtök), hátha jól sül el a dolog...


melyikőtök a lobbanékonyabb? ki robbantja a vitát? vagy alapból vitának indul akárki is kezdi?


ez a "költözni fog" dolog csak ijesztgetés akar lenni, de azért ne vedd félvállról...ha idáig fajulnak a viták akkor egy rossz szó tönkre tehet mindent...szóval eléggé penge élen megy a dolog nálatok...de te még kitartasz és még ő sem költözött el, szóval még nem reménytelen a helyzet :)

2016. jan. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/125 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lobbanékonyabb,sajnos

Gondoltam már rá,hogy keresek egy szexpartnert,de csak olyan lennék mint a többi kis ku*va..

Nem tudom meddig fogom nírni még. :-)

Reggel sokszor úgy kelek,hogy szexelnem kell,mert nem bírom tovább.

De ezt hiába említem neki,mindig elalszik.

Lehet tetszik neki valaki,csak nem mer lépni.

Mááár passz,lövésem sincs :)

2016. jan. 12. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!