Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti párotok is ilyen rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti párotok is ilyen rossz kislány?

Figyelt kérdés

A barátnőm szeret engem orálisan kényéztetni. Sőt nagyon profi benne. Én tanítottam neki mindent, de ő nagyon ráérzett h h is kell úgy csinálni h kínozzon. Amikor szinte már eldurranok, akkor fogaz, vagy szorítja meg erősen és ezt eljátsza egymás után jó egypárszor. Élvezés előtt előtt abbahagyja és otthagy :DD vagy ráfuj a szerszámomra. vmi iszonyaotsan ki tud készíteni. S nagyon- nagyon felizgat. S ahogy csinálja mint egy kis ribizli :DD


Mindig azt mondja h ő jókislány aki velem rosszalkodik :DD Azt fontos megjegyezni, hogy én vagyok az első párja, és mindenben én vagyok neki az első.

Imádom nagoyn. de már kezd sok lenni, h sosem engedi h elélvezzek a kezei közt.


Ti ezt h viselnétek? :))

Én 25f, párom 20L



2016. jan. 6. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy dicsekedni akarsz a sok szűz kisfiúnak, de miért itt, névtelenül? Így senkitől sem fogsz kapni egy elismerő pillantást sem
2016. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
és most mégis mit vársz tőlünk? az h gratuláljunk a bnődhöz vagy mégis mit? vagy csak tudatni akartad velünk hogy bnőd úgy pippant mint egy rib...c?
2016. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Engem zavar, egyre inkább. S szeretném őt visszafogni, mert inkább ő a fönők az ágyban. Én ezt nem tudom elviselni.

Szóval h fogjam vissza? Vagy h vegyem át az irányítást?

2016. jan. 6. 15:18
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
És te kiét kaptad be, mikor őt tanítottad?
2016. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mondtam neki h mit hogyan :PP
2016. jan. 6. 15:48
 6/13 anonim ***** válasza:

Ügyes kiscsaj, hogy ráérzett erre a játékra.:)


Nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyen lányok azért húznak, kínoznak, mert azt várják, hogy cserébe velük is hasonlóan bánj. Játszd el ugyanezt nyalással, vagy szex közben, ne hagyd elélvezni. Vagy szopás közben fenyegesd meg, hogy ha nem hagy a szájában elmenni, akkor a térdedre fekteted és elfenekeled... Vagy valami hasonló bünti, szerintem nagyon fogja élvezni. Csak tartsd is be, ne csak fenyegetőzz.

2016. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem tök egyszerű, ezt nem kell magyarázni csak éreztetni kell vele, hogy most te leszel a főnök :)


Szépen magad alá helyezed, esetleg lefogod a kezeit és "letámadod" hogy érezze, hogy most neki hagynia kell magát és te jössz :)


Vagy ha szopásra gondolsz és tényleg olyan rossz kislány akkor mondd neki, hogy mit szólna ha kicsit fognád a fejét mikor szopik és mikor élvezel, ne engedd el és beletudsz élvezni neki. De csak akkor ha tudod, hogy ez izgatja vagy nem haragudna meg érte. Ha nagyon nem megy, meg kell beszélni. Mondod neki, hogy te szeretnéd hogy végig is csinálja de de nyomatékosítsd, hogy komolyan szeretnéd mert ez már így most rossz neked. NEm rossz amit csinál csak az, hogy nem hagy elélvezni. Ezt beszéld meg vele!

2016. jan. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
puhapöccsel nehéz pasinak lenni...
2016. jan. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Rossz kislány meg rosszaság jézusom :D 25 évesen karrier gyk-n rinyálni(dicsekedni), hogy túl jól szop a csajod. Nem mintha nem lenne kamu az egész kérdés :D
2016. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jól, főleg a vérző harapásnyomokat.
2016. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!