Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez most csak így engem zavar,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most csak így engem zavar, vagy mást is?

Figyelt kérdés

Aktív társasági életet élek és hát kicsit furcsa is meg zavaró is. Annak ellenére hogy most egyáltalán nem szeretnék barátnőt eléggé zavar, hogy a környezetemben mindenki tárgyként kezeli őket, kibeszélik a hátuk mögött és nekik ez a "jó".


Nekik ilyen "pasi" kell. Tegnap épp azt hallgattam hogy milyen jól néz ki a srác barátnője, de olyan buta mint a beton, de lyukra jó, ma meg azt, egy másik sráctól, hogy addig lesz együtt a csajjal míg párszor meg nem dugja, aztán mehet útjára.


Aztán, minkét csaj tökre "normálisnak" néznek ki, teljesen azt hiszik hogy "normális kapcsolatban" élnek. Aztán akarva akaratlanul is belegondolok hogy én nem így bánnék velük, de ebben az esetben mindkét srác azért jóval "kedveltebb" mint én.


Aztán ezzel most nem azt akarom mondani hogy miért nem velem vannak együtt... csak pont azt, hogy miért kell nekik az ilyen típusú pasi miért nem jó az én típusom?


2016. jan. 7. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ezek a lányok akármilyen jedvesek is, felszínes butuskák.



25F

2016. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen ez csak téged zavar. Hiszen a mai világban, rajtad kívül mindenki már minden pasi romlott és érzéketlen. Szóval egyedül maradtál ezzel a nézettel, téged már csak lovaggá kell ütni, addig foglald el magad valamivel.
2016. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Miért kellene engem lovaggá ütni? Azért mert megsajnálom XY barátnőjét, mert tudom milyen a pasija és hogy ő nem ilyennek látja?


Hidd el ez a két lány közül pl. egyik sem olyan hogy ezt igazából "megérdemelje", csak hát naivak az biztos.

2016. jan. 7. 20:20
 4/6 A kérdező kommentje:

Annyit még hozzáfűznék, mert láttam hogy ebből is félreértés van, hogy én nem akarok barátnőt, de értelemszerűen ha kialakulna valami nem lennék ellenére. Megsajnálom ilyenkor "őket" és jobban örülnék, ha engem ismertek volna meg inkább, mint hogy átéljék azt amiben vannak.


Én egy szóval sem írtam hogy rossz pasi vagyok vagy ilyesmi, csak nem fűt túl az egóm, nem üvöltök mint egy majom a metrón, hanem nem keltek feltűnést. Úgy élek mint egy normális ember, és önbizalmi problémám sincs. Ezt csak azért írtam le mert már voltak levélben találgatások, meg tanácsok, de - velem nincs semmi baj, mert lehetne barátnőm ha akarnám - kettő - nem kértem tanácsot sem.


Én azt sajnálom, hogy az én baráti köröm úgy beszél ezekről a csajokról mintha valami óska cafkák lennének. Nem hogy akkor keresnének egy olyat, akin átment a fél város, és akkor senkinek sem okoznak gondot. De nem is sajnálom igazából csak az zavar, hogy ezzel sokan nekem dicsekednek és úgy kell végighallgatnom meg reagálnom hogy kvára kiábrándító és szemét dolognak tartom, de ő meg úgy meséli mintha valami császár lenne...


Csinálja nyíltan, ha úgy dug valakit nem érdekel, de ha átveri a másikat az miben különb annál mint mikor leitat valakit? Egyik sem dicséretre méltó dolog.

2016. jan. 7. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Amíg te itt sajnalkozol a spanjaid meg dugjak a jó csajokat...na akkor most ki a veréb???
2016. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ki sajnálkozik? hol olvastál ilyet?


és az hogy dugják engem hol érdekel? alapvetően örülnék neki, ha nem kihasználnák őket... 7 srácból 1 szereti a barátnőjét... jó arány :)


Én nem akarom dugni őket, ha erre céloztál. Most is lehetne aktív szexuális életem, megbecsült barátnő mellett, de épp azért nincs, mert nem akarok senkitsem kihasználni, így nem szerzek barátnőt.


Csak tudnám mire célozgatsz... engem az zavar, hogy ezeknek a lányoknak ilyen srácok kellenek... az 1 dolog hogy nem akarok barátnőt, de ettől ők még tekinthetnének rám és a hozzám hasonló srácokra másképp ahelyett hogy ilyenekre töltik az idejüket.


Ez zavar, a szándék. Én meghagyom őket másnak, ha nem használnák ki őket.

2016. jan. 7. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!