Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez csak számomra undorító dolog?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak számomra undorító dolog?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy a 40-es 50-es pasik miért akarnak maguknak fiatal barátnőt.Jó oké, hogy a korkülönbség nem nagy dolog, de mikor rám 18 évesen ráír egy 42 éves (megtörtént) és elkezd beszélni arról milyen szívesen lenne a pasim. És elkezd szexuális kérdéseket feltenni, csak engem undorít? Sajnos ez 17 éves barátnőmmel is előfordult már és nem értjük egyszerűen ez miért. Most komolyan azt hiszik 40 évesen egy 17-18 éves pont velük akar majd dugni?

2016. jan. 9. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha ti nem is, de sok korodbeli akar 40 éves férfiakkal dugni.
2016. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%

:D

Szerintem is undorító.



25F

2016. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%

óóóóóó szerintem meglepődnél mekkora siker %-al dolgoznak ezek. Te meg a barátnőd szerencsére pont nem vagytok ilyenek. Ha találnak egy kicsit lelkileg sérültebb gyengébb lányt akit így ostromolnak párszor meghallgatják a lelki bajaikat kis bizalmat meg szimpátiát szereznek és már meg is van nekik. A másik eset esetleg ha belebotlanak egy ( nem ri.bancozok le senkit és nem általánosítok) egy könnyebb erkölcsökkel rendelkező hölgybe aki fel akar vágni a barátnői előtt hogy ő még egy ilyen idős sármos pasinak is eltudja csavarni a fejét... Egyébként szerintem is undorító.

26/F

2016. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Az egyik oka, hogy minden férfi egy perverz állat.

A másik hogy mindig akad olyan ember, aki vonzódik a nagy korkülönbségű partnerhez! Legyen akár nő, vagy férfi!

F/60

2016. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De ez undorító... Először is az, hogy a gyengébb sérült lányokat, így felhasználni... Nem tudom megérteni az ilyeneket.. Mindenkinek a maga korosztályában a helye..
2016. jan. 9. 21:21
 6/18 anonim ***** válasza:
A kérdés nem sérült emberekről szólt...
2016. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
a 3. emberke hozzászólásához írtam :)
2016. jan. 9. 21:25
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Volt osztálytársam kicsit fura vagdossa magát stb és 50 éves barátja volt. Azt mondta nemtudta h 50 éves. Utána 40 éves barátja volt. Mind ilyen alja fogatlan ember volt.Szerintem a lány örült annak h legalább vlkinek bejön ő is xd
2016. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert kapuzárási pánikjuk van, és imádják a hamvas nundzsit :D Tojd le őket!
2016. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%
Engem is évek óta megtalálnak a 40+os pasik és nagyrészük kifejezetten zavaróan közeledik és az undor kap el a nyomulásuktól.
2016. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!