Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért háborodnak fel a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborodnak fel a nők azon, ha egy pasi kijelenti, hogy a lányokat a párválasztás során a pénz motiválja?

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 12:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Mert nincs ezzel mindenki így. Barátomnak se munkája, se pénze nem volt épp amikor összejöttünk. Nyilván hosszabb távon nem működött volna így a kapcsolat, de az elején tök mindegy, mennyi pénze van a másiknak, nem ez alapján jövök össze valakivel.
2015. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Én nem háborodok fel, csak simán szánom azt, aki így gondolja, és elköszönök tőle.
2015. okt. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
14%
#2: És véletlenül pont egy pénzes csóka ölébe pottyansz. Ironic fact about life.
2015. okt. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Azért, mert nincs így! És én ezt férfiként gondolom így. Attól, hogy ti, akik ezt gondoljáték egy bizonyos rétegnél próbálkoztok csak, az a ti hibátok. Bár még fiatal vagyok, nem hozott össze a sors a fentiekben leírt nővel, és nem hiszem, hogy csak szerencsém lenne. Sem nekem, sem a jópár ismerősömnek, akik szintén nem jómódúak, és van barátnőjük.
2015. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%

Miért gondolják sokan azt,hogy a "pénz",mint jelző csak papírt jelenti a pénztárcában.

Gyakran látom azt,hogy a lányok olyan férfit keresnek,akinek sok szabadideje van és különleges,változatos hobbijai,de ehhez mindhez pénz kell.

A szabadidő érték és ,ha azt még költséges hobbival töltjük még több kell.

2015. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
Mert például én sosem a pénz és a kinézet alapján választottam, mégsem voltam jó (vagy inkább rossz....), és a pénzéhes r..ncokra hajtottak rá....Persze aztán meg jött a rinya:)
2015. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Kettes válaszolóval egyetértve, nem háborodok fel. Ha így gondolja, biztos megvan rá az oka, csak nekem nincs az illetővel több dolgom. Nálam a párválasztásban például az egyik kizáró ok az előítéletes gondolkodás.

Amúgy meg még soha nem volt szerencsém IRL olyan pasit megismerni, akinek annyi pénze lett volna, amiből a fenti következtetés levonhatta volna. Ilyeneket mindig csak a neten olvasok, önálló keresettel nem rendelkező gimnazistáktól, egyetemistáktól.

2015. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
mert a valóságot nehezen dolgozzák fel (valós időben meg főleg!) ;D
2015. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Mert ez nem igaz ennyire általánosan.
2015. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

Honnan látszik ismerkedéskor, hogy valaki pénzes? Komolyan érdekel? Vagy mindenki a bankszámlakivonatával érkezik a randira, pasi elmegy a volvojával a lány lakásához?

Manapság, amikor mindenki iphone5tel mászkál, nike cipőben, függetlenül attól, hogy budán vagy békáson lakik, elég nehéz kijelenteni, hogy valaki kifejezetten vadászik a pénzes pasira.

Persze nem hátrány ha van pénze, mert nem kell azon sakkozni, hogy mehetünk-e moziba, vagy beülhetünk valahova kajálni, de azért ehhez is elég egy minimáls szint. Két nem kereső egyetemistaként így is jó volt nekünk.

2015. okt. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!