Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a bajuk egyeseknek a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajuk egyeseknek a női körülmetéléssel? Ha fiúkon végezhetik indok nélkül akkor a nők kisajkait vagy nagyajkait miért ne vághatnák le? Az amúgyis elég gusztustalan és csepet sem izgaó.

Figyelt kérdés
nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem nagyon taszít egy olyan punci amiből mindenféle bőr lógicsál, kandikál ki.... nem értem ha a fiúk "esztétikai" körülmetélése elfogadott, ez miért nem elfogadot ha nőkről van szó? Most nem a klitorisz kivágásáról beszélek hanem a kis és nagyajkak megkurtításáról.
2016. jan. 11. 22:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Hja, ha azt sem tudod, mi a nagyajak meg a kisajak, és egy rákeresésre se voltál képes, akkor mit várjon az ember...
2016. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Előre leszögezném, hogy a férfiak körülmetélését is feleslegesnek tartom. Ha lenne fiam, biztosan nem tenném ki ennek.


Szerinted azért kellene eltávolítani a szeméremajkakat, amik amellett, hogy fokozhatják a nő élvezetét még fontos higiéniai, ill. védelmi szerepet is ellátnak, mert neked lelankad a farkad, ha közelről látsz puncit??

2016. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
2016. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

"...azt tudom hogy a klitorisz az fontos, mert úgy élvezik el a nő, azon keresztül."

Ezt jól tudod. A "női körülmetélés" pedig pont a klitorisz (azaz szép magyar nevén a csikló) kivágását jelenti (és esetenként még a kis vagy nagyajkak egy részének eltávolítását is, de az csak mellékes). Ezért nem szerencsés "körülmetélésnek" nevezni, mert a férfiak körülmetélése sem a pénisz tőből levágását jelenti.

Egyébként amire te gondolsz az a kisajakplasztika, és egy ideje már csinálják a plasztikai sebészek, bár szerintem értelmetlen beavatkozás.

2016. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem foglalkozzunk más kérdésekkel, mert a kérdező nincs tisztában az alapfogalmakkal!


Egy női nemi szerv, nem egy virág!!! Amit addig vagdalunk, amíg az olyan nem lesz, mint amilyennek akarjuk! Érted ember ?!

2016. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
15%
A női körülmetélés nem a csikló levágását jelenti! Tévesen ivódott a köztudatba. Az a kimetszés (excision!) vagy az infibuláció.
2016. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
Egy ilyen embernek ne legyen soha barátnője! Mert ez még képes, és még álmába körbe nyirbálja a barátnőjét!
2016. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
A női körülmetélés a valóságban a kisajkak és a csikló fedő bőr részleges, vagy teljes eltávolítása. hoodectomy!!!!!labiapéastica!!!
2016. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

"Most nem a klitorisz kivágásáról beszélek hanem a kis és nagyajkak megkurtításáról."


"Láttál már puncit? - "látni láttam, de nem igen tudom hogy a nagy ajkak miben különböznek a kis ajkaktól."


Tényleg nem szeretném megbántani az érzéseidet, de te mit gondolnál egy olyan nőről, aki bevallaná, hogy "nem igen tudja", hogy mi a különbség a férfi nemi szervek alapvető részei között, de arról értekezne, hogy ezek közül mit lehetne, illetve lenne érdemes megcsonkítani, mert felesleges, vagy - az ő szemében - esztétikailag nem szép.


Egy kis vizuális segítség (a képen a piros vonal jelölték a kisajkakat, kékkel a nagyajkakat):


[link]


Ha számodra ez a látvány a lenti fotókon "rettentően lehangoló", és benned "viszolygást kelt", akkor nem hinném, hogy a nők "körülmetélése" lenne a megoldás a problémádra.


[link]


[link]

2016. jan. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező, az van, hogy ha a női nemi szerv látványa nem indít be, akkor bu.z.i vagy.


Az szép és jó, hogy a csiklót fedő bőrt vágják le, meg a kisajkak egy részét, de van valami fogalmatok, hogy ennek mi a végeredménye? Pl. hogy az a bőr védi is a csiklót, amiben rengeteg idegvégződés van?


Az ilyen műtéteknek mindig és mindenhol egy célja van: a nő élvezetét csökkenteni, illetve hogy kimondottan fájdalmas legyen számára a szex, így garantálva, hogy csupán a saját örömére nem kufircol, tehát hűséges lesz. Igaz, a férjének is úgy kell megerőszakolni, de egyrészt ezekben a népcsoportokban ezt élvezik (lásd, kölni szilveszter), másrészt a gyerek fogantatása szempontjából tök mindegy.


A kisajakplasztikát is megcsinálják, aminek a végeredménye egy ránézésre esztétikusabb punczi, csak kár, hogy a hegszövetek érzéketlenek, illetve simán előfordul, hogy amíg normál állapotban a csikló könnyen izgatható, addig a műtét után már nem, és a nő csak kevés pózban, vagy sehogy sem élvez el.


Lehet, hogy nekem nem túl szép egyeseknek, ahogy kilóg a "cicanyelv", de egyrészt még mindenki szívesen játszott vele, másrészt pedig ennek köszönhető, hogy igen érzékeny a punczim, és könnyen el tudok menni, illetve nagyon-nagyon élvezem a szexet, amire még szintén nem volt eddig panasza senkinek. Tudni illik igen érzékeny erogén zóna a kisajak is!!!!


Ahogy nagyanyám is megmondta, az öreg parasztok bölcsességével: válogatós faxnak kutyában a helye.

2016. jan. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!