Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriell88 kérdése:

Szeretem, de vajon ő mit akar? Annyira félreérthető minden.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet kissé hosszúra fog sikerülni , ezért előre szeretnék elnézést kérni.

Van egy nagyon jó barátom, közel 6. éve már(én lány vagyok), de én már jó ideje többet érzek iránta.2 évvel ezelőtt meg is mondtam neki(igen azóta is:S), akkor azt mondta, hogy a szinpátia kölcsönös, de nem szeretné lekötni magát.Azóta maradt minden a régiben,legalábbis azt hittem.Annyit jó ha tudtok, h ha bulizni támad kedvünk mindig kettesben szoktunk menni.Legutóbbi 2 alkalom viszont nem a megszokott módon zajlott.Konkrétan megcsókolt.Majd, mint aki meg is bánta rögtön félre is vonult, láttam rajta, hogy bántja a dolog, ezért felajánlottam azt, hogy tegyünk úgy mintha nem történt volna meg.rá egy hétre meglátogattam őt(már egy jópárszor hívott, aznap este is)és nagyon jól éreztük magunkat..sőt mi több ő kérdezte meg elválásnál, hogy akkor kkor megyünk moziba, viszont azóta nem keres, egyáltalán nem.

először azt hittem megántottam valamivel, ezért írtam neki, de mondta h semmi ilyen nincs.Kérdeztem a mozit is, de folyton azt mondja nem h tudja mikor ér rá.olyan mintha kerülne és nem értem miért..Segítene valaki?

23/N


2010. dec. 2. 23:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

érezte ez már több mint barátság (részedről) és elkezdett visszahúzódozni, megijedt a helyzettől és most nem tudja hogy reagáljon, ezért könnyebb neki minden kapcsolatteremtési formát lemondani magyarán menekül előled

sajnos ez elég nehéz helyzet :(

2010. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még ő sem tudja pontosan mit akar.Vagy egyszerűen nem akar komoly kapcsolatot,amint azt említette korábban neked,de igazából ezt csak ő tudhatja.Szerintem ne keresd,ha tényleg akar tőled vmit majd ő keres!Remélem azért összejöttök.:-)
2010. dec. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Első: ha érezte h ez nálam több, mint barátság akkor miért csókolt meg? miért hívott el?megbeszéltük a mozit szombatra, viszont azóta kerül...nem értem..
2010. dec. 2. 23:27
 4/27 anonim ***** válasza:
Nem félős fajta? Ne sörgettesd. Én a mostani kapcsolatomat azzal rontottam el, hogy sürgettem, és megelégelte. Nem szabad sürgetni.
2010. dec. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Az utóbbi egy évben kezdett fegyorsulni ez a folyamat..

Úgyértem csak kettesben bulizni, mozik, séták és egyébb.. persze nem akarom sűrgetni csak már olyan régóta várok rá és most érzek valamit az irányából és elrontani sem akarom, viszont a türelmem is fogytán:S

2010. dec. 2. 23:33
 6/27 anonim ***** válasza:

azt hittem csak lányba van ilyen :') ha forditva lenne, te mit gondolnál?

Mivel nálam is ilyen helyzet forog fenn, csak én vagyok a pasi, megoldás: hagyjuk hogy kibontakozzon, a labda nála van, ne sürgessük. Semmit nem kell SŐT nem szabad tenni. Fél szemmel keress másik partnert!

2010. dec. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Csak egy gond van itt, hogy nem tudok más pasit keresni sem fél szemmel, se kettővel.Csak ő az aki érdekel, vele fekszem le és vele kelek fel, napok óta róla álmodok, és nem tellik el úgy egy napom, h ne jutna eszembe.Egyszerűen nem tudok másra gondolni.Idő igen, sokat vártam erre az egyetlen egy csókra is 5 évet, hogy pontos legyek.Most viszont érzem nála h ez kölcsönös lenne esteleg.Megkellene ezt beszélnünk, de attól viszont egyszerűen rettegek, hogy mi van ha nem.2 évvel ezelőtt beszéltünk erről és azt mondta a vonzalom kölcsönös, viszont nem akar komoly kapcsolatot.A vicc az, hogy azóta s em tudtam elfelejteni, és igazán meglepett h megcsókolt .Ezért nem tudom mihez kezdjek:S
2010. dec. 3. 18:17
 8/27 anonim ***** válasza:

SZIA!!!!!hát velem tök hasonló a helyzet:S velem is megbeszélte a talit de azóta nem keres és olyan mintha kerülne:S de az enyém nem félénk..

de szerintem hagyd őt te is,én is hagytam:( és igaz amit irt az egyik válaszoló,hogy fél szemmel keress másikat,de mond el neki, csak ha szerelmes leszel a másikba:) addig meg ha akar eldönti mit akar..

2010. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

és hogy miért csókolt meg meg miért hívott el... nem tudom...:S nekem is ilyen dolgokat csinált.


előző voltam:)

2010. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ti mióta vagytok barátok? közeli barátságról van szó? mert nálunk igen, ezért is nehéz más pasikra néznem, hisz ő mindig ott van a közelben, csak most nem és nagyon rosszul esik.Mindent vele beszéltem meg, ha volt valami bajom vagy neki volt baja ott voltunk egymásnak...
2010. dec. 3. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!