Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baránőm szüzességét tervezzük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baránőm szüzességét tervezzük elvenni, de elég 'nagy' vagyok, félek, hogy nagyon fájna neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég nagy méretekkel áldott(vagy inkább vert) a sors keze (21/4.5), de barátnőm nagyon szűk, van már tapasztalatom elég (1.5 évig voltam az exemmel együtt), csak féltem, hogy ne legyen rossz emlék neki az első, mégiscsak megtiszteltetés, hogy én vehetem el (18 éves, es volt fél éves kapcsolata is). Mit tudok csinálni, hogy ne fájjon neki nagyon?( nedvesedéssel nagyon nincs panasz)

2016. jan. 14. 00:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Az elég gáz, 4,5 centi vastagsághoz olyan 17-18 centi illene.
2016. jan. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdesem, hogy szerinted gaz-e vagy sem, de azert koszi, mindjart megyek ki a garazsba, aztan csappintok belole egy harom centit, hogy meglegyen az oromod :)
2016. jan. 14. 00:40
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Jó, de engem megillet a véleménynyilvánítás szabadsága, szóval így jártál.
2016. jan. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az elég gáz, 4,5 centi vastagsághoz olyan 17-18 centi illene."


nekem a 17 centimhez 5.5 van. Rövidnek tűnik miatta a farkam mert vastag. Gondolom a kérdezőnem meg optikailag hosszítja.

2016. jan. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

tégy vmi romantikusat gyertya virág ilyenek :) sztem ennek minden lány örülne az már mindenképp szép emlék :)

hát igen hosszú előjáték, akár az ujjazás is segíthet hogy táguljon

és am én azt javaslom ő legyen felül, és akkor annyira ereszkedik rád amennyire ő szeretne, amennyire fáj neki

meg beszéljétek meg hogy bármi van szólhat..

2016. jan. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolso, koszonom, hogy kaptam egy ertelmes valaszt:D exem szuzesseget is en vettem el, neki beleulessel ment, es utana lattam, hogy kaprazott a szeme, amikor mar benne voltam, es lattam rajta, hogy nagyon faj neki, misszionariusban szerintem jobban jarnek talan, de abban igazad van, hogy akkor o iranyit, megbeszelem vele elotte, hogy ha akarja, akkor hagyjuk, csak akkor mar nem olyan jo az elmeny
2016. jan. 14. 00:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom én alapvetően végigszenvedtem az első betételt mert párom is vastag én meg amúgy is szűk vagyok. De nem is ez a lényeg hanem hogy éreztem hogy figyel rám hogy próbál segíteni és nem volt kényszer mert bármikor tudtam hogy abbahagyjuk ha kérem így ugyan megmaradt bennem hogy fájt de alapvetően pozitív élmény volt.

Nem tudom ez mennyit segített de remélem volt benne valami használható.

2016. jan. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
csináld úgy mint a barátokköztben az imi először dugta meg matildát, és beszórta rózsaszirmokkal az ágyat meg mécsest gyújtott mint a temetőben hallottak napján. na az tuti lesz!
2016. jan. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolso elotti: igen, segitett, koszi szepen, csak remenykedek meg mindig, hogy van valami modszer, hogy ne fajjon annyira:) nem nezek baratok koztot, se semmi sorozatot, de koszi:D
2016. jan. 14. 02:12
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"nem nezek baratok koztot, se semmi sorozatot, de koszi"


én se, sőt tv-m sincs, de ez kb 15 éve lehetett a BK-ben, és megjegyeztem olyan szánalmasan gagyi volt. ezért is tanácsoltam h csináld meg.

2016. jan. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!