Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz hogy Egerben csúnyák a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy Egerben csúnyák a férfiak és szépek a nők sokkal az országos átlaghoz képest, ezért ott jobban lehet aratni férfiként és jobb nőt lehet összeszedni?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom gimi után Egerbe ment fősulira. Én egy másik városba jöttem a szülővárosomból. Az utóbbi 2 évben a szülővárosom és az egyetemvárosom mellett éltem pár hetet Budapesten, pár hetet Miskolcon, illetve a Balatonnál is (nyaralóban, vagy barátoknál, vagy barát albijában). Tehát 6 helyen éltem, mindegyik helyen legalább két hetet összesen.


És a legjobb barátom mondta, hogy Egerben a férfiak általában elég rondák, a nők pedig hozzájuk képest relatíve jól néznek ki. Ahogy megnéztem ez igaz. Gimi óta nagyon tökös srác lett és bár 18 évesen szűz volt, most 21 éves korára 41 nővel volt, abból 38-cal Egerben, ahol tanul. VOltam nála két hetet egyszer egyhuzamban nyáron (az albérletében, mondhatni nyaralni) és két hét alatt én négy lányt dugtam meg, ő hatot. Egyszer ketten vittünk haza két szép lányt. Ilyenre az országban sehol máshol nem voltam képes. Se Budapesten, se Szolnokon, se Szegeden, se Miskolcon, se Fonyódon.

Tényleg igaz ez Egerről, hogy ott sokkal könnyebb nőt szerezni, mint az ország sok más helyén?


21/F


2016. jan. 16. 12:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint amikor veszel egy... mittudomén, egy Ford Focust, és utána azt látod, hogy minden 3. ember Ford Focusszal jár. Egyszerű torzítás, ha Szombathelyre vagy Alsókuncsaftpusztára megy Eger helyett, valószínűleg ott is ezt mondaná :)
2016. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
AZ meg, hogy erre "még sehol máshol nem voltál képes", csak azért van, mert most a nagyon magabiztos haveroddal voltál, de egyedül ugyanúgy nem ment volna.
2016. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Most ez arra ment ki, hogy leírd, hogy milyen fsza gyerek vagy két hét alatt négy dugással?

Vagy csak az egrieket akartad leszólni?


Mert amire irányul a kérdés az egyértelmű hülyeség. És ezt te is tudod.

2016. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Csak egy egri pasim volt, de ő... ahhhhh... 195 cm magas, testes, egy igazi férfi, egy alfa, és nagyon tudta, hogy mi kell nekem.

A nagy számok törvénye nem igazán támasztja alá a logikádat. Ilyen alapon én is mondhatnám, hogy az egri pasik baromi jók, mert egyet megismertem, és az jó volt.

A nagy sikereidet Egerben annak köszönheted, hogy a nagydumás, macsó haverod becsajoztatott.

2016. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

2: Volt hogy odamentünk két csajhoz. Én végül megdugtam az egyiket, akit kinéztem, a barátom pedig nem azt, akit ő kinézett. Akkor odaadta a lakás kulcsát és sétált egy nagyot és elment moziba, még ott voltam. (Ilyesmi volt fordítva is, ha nekem nem jött össze, neki igen.)

De abban igazad van, hogy persze engem is előrelendített az ő önbizalma. Ez nyilvánvalóan komoly hatás volt.

Még visszamegyek Egerbe és megnézem magamtól mit tudok. Ebben igazad van, hogy ez további vizsgálatot érdemel.


3: A haverom egy kicsi pártnak a tagja. (Nekem semmi közöm a politikához.) Ott van egy alkesz párttag csávó, aki eléggé csúnya. Ő is egri és elmesélte hogy ő is rengeteget dugott mikor Egerben élt, pedig tényleg csúnya. Egerben elég csak ha van tököd és merszed odamenni lányokhoz kezdeményezni és sikeres leszel.

Mutatott képeket a csoporttársairól is haverom. A legtöbb férfi tényleg az országos átlagnál kevésbé vonzó arcú. Egy okádék ronda srácnak is viszont például olyan barátnője van, hogy bármelyikünk szívesen megdugná, barátnőjének is elfogadná akár. Csak az nem szerez ott elfogadható kinézetű barátnőt, aki totál gyáva a nőknél kezdeményezni.


Egrieket leszólni? Bocs, de lehet hogy egyszer én is egri leszek. (Az meg nem értem miért leszólás, hogy az egri férfiak rondábbak az országos átlagnál? Én sem vagyok egy világ szépe. Ez csak egy megfigyelés. Szerinted ez nem lehet igaz? Csak egyből leszólás?)

(Fa-.sza gyerek meg biztos nem vagyok, mert összességében nem sok nővel szexeltem még az életben.)


4: Egerben te mennyit éltél? Mert én két héten keresztül a város utcáit jártam, mert ott voltam "nyaralni". Láttam sok mindent. A haverom is eléggé alfa mentalitású, elképesztően kigyúrt, de attól még nem ő képviseli az egri átlagot, pedig egri az alapján hogy mennyit van ott egy évben.

2016. jan. 16. 12:45
 6/22 A kérdező kommentje:

Mondok nektek egy példát: Engem általában a cuki, aranyos, természetes szépségű lányok néznek meg maguknak, nekik szoktam tetszeni mindig. A nagyon kisminkelt, nagyon kikent-kifent, menőbb, nőiesebb/felnőttesebb, szolizottabb, plázásabb, nagyobb mellű, korukhoz képest többnek kinéző lányok nem. Mégis Egerben sok ilyennek tetszettem és az uszoda konditermében a recepciós csajt (aki ilyen volt) meg is dugtam, pedig később kiderült hogy 2 évvel idősebb nálam. Ilyen még sosem volt. (Nem, ebben sem a legjobb barátom csajoztatott be. Magamtól csináltam a dolgokat.)


Mikor az egri plázában sétáltunk, három gyönyörű tini lány ment előttünk és az egyik a telefonja kijelző felőli kamerájával vett minket és közben mosolyogtak, rólunk beszéltek. A plázából kiérve aztán odamentünk hozzájuk, megszólítottuk őket és még utána elhívtuk őket egy italra és smároltunk egy-egy csajjal.


Egeren kívül sem vagyok egy lúzer, de tisztában vagyok a korlátaimmal, ott viszont egyszerűen több lánynak és szebb lányoknak tetszem és könnyebb csajozni. ÉS NEM CSAK NEKEM HANEM MINDENKINEK. Eddig ez az észrevételem. A tavaszi szünetben visszanézek majd oda még néhány napra.

2016. jan. 16. 12:46
 7/22 opened paradise ***** válasza:

Az összes ilyen hülyeség!

Mondom ezt vigyorogva,mert a két egri,akit ismerek pont igazolná ezt :D

2016. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ekkora marhasággal, feltételezéssel is ritkán találkoztam. :D

21 évesen, ilyenek jutnak eszedbe? :D A kedves barátod is bolond.

2016. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Semennyit nem éltem Egerben. A "semennyi" az nem sokkal kevesebb, mint a két hét. A válaszomban csak arra akartam utalni, hogy EGY esetből, vagy KÉT HÉT szemlélődésből nem lehet általános érvényű tapasztalatokat levonni. Tavalyelőtt voltam Pécsett, és nem pasiztam, 10 éve meg voltam Szegeden, és ott a nyakamba lihegtek a pasik. Akkor most ebből mi a tanulság? Pécsett rosszabb pasik vannak, mint Szegeden? Vagy én vagyok sokkal jobb nő Szegeden, mint Pécsett?
2016. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság... Bp-n, Fehèrváron, Pécsen is sok csinos, szép csajt láttam lévén mind a három város híres egyetem város
2016. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!