Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz hogy Egerben csúnyák a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy Egerben csúnyák a férfiak és szépek a nők sokkal az országos átlaghoz képest, ezért ott jobban lehet aratni férfiként és jobb nőt lehet összeszedni?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom gimi után Egerbe ment fősulira. Én egy másik városba jöttem a szülővárosomból. Az utóbbi 2 évben a szülővárosom és az egyetemvárosom mellett éltem pár hetet Budapesten, pár hetet Miskolcon, illetve a Balatonnál is (nyaralóban, vagy barátoknál, vagy barát albijában). Tehát 6 helyen éltem, mindegyik helyen legalább két hetet összesen.


És a legjobb barátom mondta, hogy Egerben a férfiak általában elég rondák, a nők pedig hozzájuk képest relatíve jól néznek ki. Ahogy megnéztem ez igaz. Gimi óta nagyon tökös srác lett és bár 18 évesen szűz volt, most 21 éves korára 41 nővel volt, abból 38-cal Egerben, ahol tanul. VOltam nála két hetet egyszer egyhuzamban nyáron (az albérletében, mondhatni nyaralni) és két hét alatt én négy lányt dugtam meg, ő hatot. Egyszer ketten vittünk haza két szép lányt. Ilyenre az országban sehol máshol nem voltam képes. Se Budapesten, se Szolnokon, se Szegeden, se Miskolcon, se Fonyódon.

Tényleg igaz ez Egerről, hogy ott sokkal könnyebb nőt szerezni, mint az ország sok más helyén?


21/F


2016. jan. 16. 12:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

tudhatnad hogy fiatal csajok mindig az idegen pasikkal dugnak egyéjszakásat főleg ha vidéki is vagy

igy legalább nem terjeszted hírét hogy ez is meg volt neked

bárhova mész ugyanez a hejzet

amúgy idétlen vagy mem is tudom hogy állnak veled a csajok szóba

de biztos kamu az egész

2016. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
biztos hogy minden megdugott csaj egri volt? személyit megnézted?
2017. márc. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!