Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz hogy Egerben csúnyák a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy Egerben csúnyák a férfiak és szépek a nők sokkal az országos átlaghoz képest, ezért ott jobban lehet aratni férfiként és jobb nőt lehet összeszedni?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom gimi után Egerbe ment fősulira. Én egy másik városba jöttem a szülővárosomból. Az utóbbi 2 évben a szülővárosom és az egyetemvárosom mellett éltem pár hetet Budapesten, pár hetet Miskolcon, illetve a Balatonnál is (nyaralóban, vagy barátoknál, vagy barát albijában). Tehát 6 helyen éltem, mindegyik helyen legalább két hetet összesen.


És a legjobb barátom mondta, hogy Egerben a férfiak általában elég rondák, a nők pedig hozzájuk képest relatíve jól néznek ki. Ahogy megnéztem ez igaz. Gimi óta nagyon tökös srác lett és bár 18 évesen szűz volt, most 21 éves korára 41 nővel volt, abból 38-cal Egerben, ahol tanul. VOltam nála két hetet egyszer egyhuzamban nyáron (az albérletében, mondhatni nyaralni) és két hét alatt én négy lányt dugtam meg, ő hatot. Egyszer ketten vittünk haza két szép lányt. Ilyenre az országban sehol máshol nem voltam képes. Se Budapesten, se Szolnokon, se Szegeden, se Miskolcon, se Fonyódon.

Tényleg igaz ez Egerről, hogy ott sokkal könnyebb nőt szerezni, mint az ország sok más helyén?


21/F


2016. jan. 16. 12:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

8:

Nem fogadom el a válaszod, mert nem írtál semmi konkrétumot, cáfolatot vagy értelmes választ. Miért hülyeség? Hallgatlak. Te eddig hány városban éltél az országban és milyen összehasonlítási alapod van arról, hogy ugyanaz a férfi X helyen sikeresebb lehet mint Y helyen?


9: De te lány vagy. Te döntöd el hány férfival dugsz, vagy hánnyal nem. Ha akarsz eggyel sem, ha akarsz egy hét alatt tízzel. Azt hittem a nők is képesek objektíven gondolkodni, elemezni a dolgokat, de így hogy meg sem próbálsz a gondolatmenetet végiggondolva érvelni, nincs sok értelme a kettőnk közti beszélgetés folytatásának.


10: Te fel sem fogod miről beszélek, igaz? A nők ugyanolyan szépek EGERBEN, Fehérváron, BP-n vagy Pécsen. A gond a férfiakkal van, akik Egerben az átlagnál csúnyábbak. Magyarul ha átlagosan kinéző férfi vagy, akkor is sikeresebb lehetsz Egerben, mint a többi helyen ha van merszed kezdeményezni, mert a nőknek alacsonyabbak az elvárásaik a több csúnya férfi miatt.

2016. jan. 16. 13:52
 12/22 anonim ***** válasza:

Mert ha X helyen bejössz valakinek, Y helyen igen, akkor 2 különböző nőről beszélünk. Nem mindenki egy kaptafáról származik.

Egyébként a kérdésedre írtam a válaszomat miszerint, "Igaz hogy Egerben csúnyák a férfiak és szépek a nők sokkal az országos átlaghoz képest, ezért ott jobban lehet aratni férfiként és jobb nőt lehet összeszedni?2


Ez egy nagy baromság, már ne is haragudj.

Az emberek különbözőek, mind külsőleg, mint belsőleg. Ez az, amit észre kellene venni. Te egy bődületes, kitalált alátámasztásnak vagy az áldozata, meg a gyepes eszednek. :)

Egri születésű vagyok egyébként. :)

2016. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Y helyen nem. Elírtam. :)
2016. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

12:

Kismillió felmérés, statisztika van egyértelműen arra, hogy az embereket meg lehet különböztetni egymástól külső szépség, vonzalom alapján. Szóval létezik olyan hogy valaki általánosan szebb, mint valaki más.


De miért Gyépés? Hol van benne a hiba? Tényleg, csak akkor mondj már minimálisan értelmesnek tűnő válaszokat a felvetéseimre. Írtam már eleget ebbe a kérdésbe. Válaszolj rájuk akkor. Mert abból hogy "baromság az egész" nem fogsz senkit meggyőzni.

2016. jan. 16. 14:46
 15/22 anonim ***** válasza:

Tudod mit,

Nem foglak győzködni, mert feleslegesnek tartom. Maradj a nézőpontodnál.

További szép napot!

2016. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Te itt kérdésnek álcázva állítottál valamit. Jelesül azt, hogy az egri férfiak rondák, ezért az egri nőket bárki megdughatja, akkora faxhiányban szenvednek. Az állításodat semmivel nem támasztottad alá, csupán azzal, hogy amikor Egerben voltál, akkor többet keféltél, mint az ország bármelyik más városában.


Innentől kezdve nem tűrsz ellentmondást, személyeskedsz, másokat vádolsz azzal, hogy a saját példájuk nem szignifikáns, nem általánosítható, míg a te két hetes tapasztalatod viszont deigen. Bizonyítást, bizonyítékot, meggyőzést követelsz a válaszolóktól, miközben az állításodat elégnek tartod azzal alátámasztani, hogy ez így van, slusszpasszkész.

Most akkor úgy őszintén, magunk között: akarsz valamit kérdezni egyáltalán, vagy csak kerestél egy fórumot, ahol eldicsekedhetsz az egri hódításaiddal?

Mert az összes többi úgy hülyeség, ahogy van.

2016. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én sosem értettem, hogy az emberek miért érzik magukat menőnek, ha x mennyiségű nőt megfektetnek.

Annyira gáz.

2016. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én azt halottam,hogy ott közvetlenebbek a nők és ők szólítanak le/hajtanak rád pl. szórakozóhelyeken.

De ha ez igy van ahogy mondod én is oda megyek fősulira :D

2016. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Statisztikailag nem összehasonlítható más településekkel, viszont valóban "könnyebbvérűek" itt a lányok.
2016. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

16:

Nem rondák csak rondábbak mint az országos átlag! Nem mindegy.

Az egri nők pedig nem baszhatóbbak és nem nagyobb ribk mint máshol. Csak más az ingerküszöbük a vonzó férfiakra! Máshol a nők csak egy izmos, magas, jóképű, jó dumás férfinak teszik szét a lábukat sokan és gyakran. Itt ehhez kevesebb is elég, nem kell minden feltételnek eleget tenni.


Választ pedig olyanoktól várok, akik hozzá is tudnak szólni gyakorlati tapasztalatokkal a témához. Egy várost meg egyébként sokkal jobban megláthat hogy milyen, egy ember aki ott tölt 2 hetet, mint egy olyan, aki ott éli az egész életét és már bele van fásulva az egészbe és neki az számít normálisnak, ami ott van.


17:

Mert a nők nehezen adják a pinájukat. A férfiak bárkivel dugnának gyakorlatilag öt percen belül az első meglátástól számítva, aki viszonylag tűrhetű arcú és alkatú nő. De a nők nagyon válogatósak. Ha egy nő elé rakunk 100 férfit, akkor abból 2-3-mal dugna. Ha egy férfi elé raknánk 100 nőt, akkor abból 50-70-nel dugna. Mások a mércék, mást jelent a siker aránya.


18:

Megyek vissza szerencsére tavasszal. Gyere te is ide fősulira. De azért neked is tudni kell leszólítani a nőket. Ahhoz kell legyen tököd, bátorságod.


19:

Köszi a választ!

2016. jan. 21. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!