Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha borotválom a felső testem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha borotválom a felső testem és fanszőrzetem, de a karjaim és a lábaim elég szőrösek az úgy nem fura? 18/f

Figyelt kérdés
A karomat és lábamat nem fogom borotválni férfi létemre, mielőtt vki írná.

2016. jan. 16. 18:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

# 9


Gondolom, nem is feltételezted, hogy rád értettem, aki leírta, hogy így szereti, nem pedig a kérdezőre, aki mások véleményéről érdeklődött a kérdésében, sok hozzá hasonló korú fiúval, férfival együtt.


"Viszont azt biztosan merem állítani, hogy van olyan női réteg, akinek tetszik az, ahogy én leírtam fentebb, hogy hogyan borotválkozom."


Ezt egy pillanatig sem vontam kétségbe, szerintem ugyanolyan természetes, mint az, hogy van, akinek meg a szőrös férfi mellkas és has tetszik jobban, meg az, hogy az a lényeg, hogy te jól érezed magad a bőrödben, nem pedig az, hogy más mit gondol, vagy éppen mi az aktuális trend.


(Ha női szemmel nézem a dolgot, legfeljebb azt tartom egy picit szokatlan vagy nehezebben érthetőnek, hogy vajon milyen logika alapján húzza meg valaki önkényesen a határt egy adott testrésznél olyan szempontból, hogy szerinte heteró / nem heteró szőrtelenítési szokás-e.

Ennyi erővel, ahogy téged zavarna a szőr a felsőtesteden és a hasadon, ami rengeteg másik férfit nem, miért ne zavarhatna egy másik heteró férfit a lábán, függetlenül attól, hogy te vagy én mit gondolunk, vagy nekünk hogy tetszik jobban?)

2016. jan. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem furcsa. De én jobban szeretem, ha egy férfinak szőrös a felső teste.
2016. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#11 ez megint megmagyarázhatatlan dolog.


Jó ízlés kérdése amit mindenki magának dönt el. A Lábon és kezen lévő szőr az nekem férfiasnak tűnik és jól is áll nekem, még a seggemen is a szőr (a lyukamat leszámítva, mert ott borotválkozom), de a mell és hasszőr az már annyira kiábrándító nekem a tükörben, hogy én azt leszedem.


Én sokkal férfiasabbnak érzem úgy magam, hogy a felsőtestem - ami szerintem jól néz ki, legalábbis önmagamnak bejön - azt nem borítja szőr.


Nincs határ a homoszexualitás terén sem, mert egyik haverom a lábát is borotválja, és sosem gondoltam hogy ez férfias szokás, mégis neki jól áll.


Jó ízlés kérdése van, amit mindenki magának dönt el.

2016. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!