Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ide vagy oda, de azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ide vagy oda, de azért a férfi az úr a háznál jobb esetben, nem?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan kis bizonytalannak tűnsz.


Esetleg kérdezd meg annak a véleményét a kérdésről, aki nálatok az úr a háznál. :-)

2016. jan. 17. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem :-)
2016. jan. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nálunk a barátnőm az úrnőm :)
2016. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Úgy gondolom ez egy elavult nézet. Egy pár pont azért pár, mert ketten vannak, így a fontos döntéseket együtt kell meghozni. Viszont nem tiszta mit értesz ez alatt? Azt, hogy teljesen konzervatív módon a férfi iránít mindent, a nő meg csak kuhadjon a sarokban s főzzön, takarítson? Vagy bizonyos dolgokat a férfi irányít, de a nőnek is van beleszólása? Szerintem egy 21. századi kapcsolatba már nem fér bele az, hogy az egyik ember irányítja a másikat. A tisztelet pont arról szól, hogy a másikat nem nézem le és velem egyenértékűnek tekintem és nem a tulajdonomnak. Szerintem ilyennek már egyáltalán nem kéne lennie, hogy az úr, vagy az asszony az úr a háznál. Mindkettőnek annak kell lennie. Nyilván ha pl a pasi jobban ért a pénzügyekhez, mint a nő, mert pl olyan a végzettsége, akkor azt neki kell igazgatni. De ez fordított esetben is igaz. Nem a nem határozza meg a státuszunkat. Szerintem aki mereven ezt a régi dolgot vallja, az mélyen belül fél a nőktől.
2016. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!