Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hogy álltok azzal hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszemely.96 kérdése:

Lányok hogy álltok azzal hogy buliban összeismerkedtek egy palival megfektet titeket mindkettőtöknek jó és utána hagyjátok egymást?!

Figyelt kérdés
Meg extrém szexhelyzetek történetek :) privát is jöhet ha gondoljátok :) 22/F
2016. jan. 17. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
természetesen
2016. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy állok vele, hogy egyáltalán nem vonz az alkalmi szex.

Ha egy férfi nem annyira vonzó és szimpatikus, meg érdekes egyéniség számomra első benyomás alapján, hogy megfog benne valami, szeretném megismerni, meg esetleg ennél többet, akkor az sem vonz, hogy egyszer lefeküdjek vele.


De nyilván mindenki máshogy áll ehhez a kérdéshez, én sem ítélem el, ha valakinek bejönnek az egy éjszakás kalandok; nem emiatt nem mentem bele soha, amikor lett volna rá alkalmam, hanem mert simán csak nem vágyom rá. Amennyire sokat jelent nekem a szex egy férfival, akit szeretek, annyira nem jelentene semmit egy kvázi idegennel.

2016. jan. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
'megfektet' - itt vérzett el a dolog
2016. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát ha olyan jó lenne akkor megismételnénk valószínű.Ha meg nem ismételjük meg akkor vszinu nem is volt jó vagy egyikunknek v masikunknak!Leszarom úgy állok ezzel!Kb 3nap múlva el is felejtem! 21/l
2016. febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vagy egyikunknek se azt ki hagytam 21/l
2016. febr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!