Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert aggodik ennyire a parom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert aggodik ennyire a parom?

Figyelt kérdés

Valamelyok nap leesett neki hogy meg nem volt orgazmusom miota egyutt vagyunk. Es mlst teljesen ketsegbe van esve hogy el fog vesziteni..meg megcsalom..es mar egy ideje kutato munkat vegez hogy hogyan segithetne vagy milyen pozokban tudna a csiklomat ingerelni hogy nekem tokeletes legyen mert nem akar elveziteni es csalodast okozni nekem..

De en nem akarom hogy miattam faradozton vagy aggodjon...nekem ez igy is tokeletesen megfelel es elvezem a szexet...

Bocsi a hibákért de elromlott a gepem a telefont meg riktan hasznalom es nagyon nem megy ez nekem..

22/N 25/L

Masfel eve vagyunk egyutt..es olyan fel eve 3/4 eve elunk szexualis eletet egyutt..nekem o volt az elso.en neki a tobbedik



2016. jan. 20. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeret és kiakar elégíteni minden téren. Nagyon törődik veled, örülj ennek.:)
2016. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem 25/l hanm 25/F...teneg nem megy nekem ez az írás...

De en nem akarom hogy oluszban "dolgozzon " ez igy olyan kinos nekem

2016. jan. 20. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem is borzasztoan zavarna ha nem tudnam kielegiteni a parom akarmennyire is nyugtatgatna h ez nem baj. De baj megoldast kell talalni.
2016. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor beszéld meg vele, fő a kommunikáció.
2016. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 RRR ***** válasza:

ha magadnak sikerült orgazmust okozni,segíts akkor neki ..mit hogy


ő egy kudarcként éli meg most ezt és magában keresi a hibát


egyikőtök se hibás!!!!!

2016. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat en mondtam beki hogy nem o a hibás meg nem benne van a hiba es mindent tokeletesen csinal..de aggodik...
2016. jan. 20. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Világosítsd föl, hogy a nő orgazmusa nem feltétlen a partneren múlik. Bár ez elég köztudott, érdekes hogy sokadikra nem tudja 25 évesen, de sose késő. Meg azt is mondhatod, hogy attól hogy van olyan idiot, aki stresszeli és feltétel elé állítja a barátját, attól nem minden nő ilyen.
2016. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Férfi önérzet. Ez genetikusan belénk van kódolva (legalábbis a normális pasikba) A maximumra törekszünk mindenben és ebbe a partnerre való odafigyelés és a legnagyobb élvezet nyújtása a lista élén áll!

Megoldást kell keresnetek, beszéljetek, próbálkozzatok, mutasd neki, vezesd, mondd el, mikor jó, hogy csinálja a kezével, nyelvével, szex közben váltogassátok a pózokat.

Energiát kell beletenni de megéri. Viszont ha nem találjátok meg a módját akkor emészteni fogja magát...

2016. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!