Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennél, ha szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Mit tennél, ha szex közben megtudnád, hogy megnyerted a lottót? [részletek lent]

Figyelt kérdés

Ne kezdjetek el lázadni, mert a lenti példa természetesen illusztráció, bár akár a valóságban is megtörténhet... xD


Tehát beléptek az ajtón, és rögtön egymásnak estek. Beviszed a csajt a szobádba, és már dugtok is, még a TV-t sem kapcsoljátok ki..


Éppen ezért, aktus közben véletlenül meghallod a híradóból, hogy pont azt az 5 számot húzták ki, amit tegnap este megjátszottál.


Na most, adódik egy kérdés.


Szex közben csak a partnerre kell figyelni. Mit tennél? Tovább tudnál úgy teljesíteni, hogy tudod, valójában milliárdos vagy? Esetleg ez kihatással lenne a teljesítményedre, és máshová kalandoznál? Például arra gondolnál, hogy nemsokára a mostaninál jobb csajt fogsz dugni?


2016. jan. 24. 21:58
1 2
 11/18 mantis religiosa ***** válasza:
Nem lottózom, így minden héten nyerek a lottón. :-)
2016. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mindenki abbahagyná... :) Régen lottóztam néhányszor. A neten néztem meg, mert nem nézek tv-t. Skandit játszottam, ami a 7 számos. 5 találatosom volt, de bakker, lesokkolt, hogy ennyi stimmel, és nem értettem, hogy miért vannak az én számaim a képen, mint valami retardált... :D Aztán felfogtam, hogy mi van, hogy nem mind stimmel, de pár percig eltartott, míg meg tudtam számolni, hogy egyáltalán hány jó... Szóval el tudod képzelni azt a sokkot... :D Amúgy a nyeremény 6500 volt... ;)
2016. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Skandit játszottam VOLNA annó (5ös,6os lottóra volt pénzem, erre már nem, pedig a segédszelvényt kitöltöttem), és mikor néztem, telitalálatom lett volna.

30millió volt akkor a nyeremény, amit vki el is vitt, szóval ha megjátszom akkor kb 15 millát nyerhettem volna...

Sejthetitek azt amit azután éreztem :D

2016. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 opened paradise ***** válasza:

Ahogy már egyszer írtam,azt mondanám,hogy "Drágám,megy a hasam,ki kell mennem",majd lobogó pccsel elrohannék a horizont felé.


Mondjuk most nincs párom,de olyannal jönnék csak össze,akinél nincs okom félni és elrohanni:D

2016. jan. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én nyertem pár milliót,nem milliárdot,az tény!

Amikor átutalták hirtelen annyi mindent akartam,aztán a végén felét sem tudtam megvalósítani,a pénz megbolondítja az embert,észnél kell lenni nagyon,ha meg van egy nője akkor pláne,mert ritka kapzsiságot tud szülni a gazdagság(nőkből)

Még többet akarsz utána,már a hétvégi 15ezres bevásárlás hirtelen 50-60ezer lesz stb.

2016. jan. 25. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

szerintem ez eléggé tűrhető kifogás lenne hogy megálljatok a szexszeléssel.

Ha meg éppen benne vagy a közepében akkor úgy sem tudsz másra figyelni

2016. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

04:35:


Gratulálok. Lottón nyerted, vagy sportfogadáson?

2016. jan. 25. 13:44
 18/18 anonim ***** válasza:
Clark Kent totón nyertem 2012-ben
2016. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!