Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez a felületes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a felületes ismerkedés a kapcsolat elején? Én is tudom, hogy ezek ilyen próba körök, a másik is tudja. Miért nem lehetne egyből a szexre térni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Valóban ez a kérdésem.Jársz egy lánnyal/nővel,és így kell csinálni.A helyett,hogy azt mondanám ,figyel kívánlak ! Te is ?! Ilyenkor ha azt mondaná igen,akkor lehetne már a szexre térni.És ha az is jó akkor minden jól fog menni.De e-helyett,hetekig,vagy hónapokig megyen ez a felületes dolog.

2016. jan. 24. 17:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%

Gratulálok. :D

Jó jegyet kapsz szerelemből.

2016. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem az a felületes, amit ide leírtál.


Csak a szex alapján akarod megítélni a másikat?

Attól, hogy jó a szex még nem fog működni a kapcsolat, ha nem ismeritek egymást jobban. Ha nincs bizalom, ha nincs szerelem.

2016. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
Te aztán nagyon romantikus vagy... :)
2016. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
én egyet érek a kérdező, mi azt szeretnénk h ha vki megtetszik és kölcsönös a szimpátia, akkor dugjunk, utána meg jöhet a lelkizés :D
2016. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Anonymous Man válasza:
27%

Annyiból igazat adok a kérdezőnek, hogy unalmas már ez a sok játszadozás! Főleg amiatt, hogy sokszor hiába udvarol valaki normálisan hosszasan egy nőnek, közbe jön valami gyökér, aztán lecsapja a kezedről, egy darabig együtt vannak, aztán hoppon marad a hölgy. De meg is érdemlik az ilyenek.

Viszont az ilyen nők nagyon eltudják venni a normális férfiak udvarlási kedvét.


25 F

2016. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nekem se volt nőként soha olyan igényem, hogy hetekig, meg hónapokig találkozgassak valakivel, mire eljutunk a szexhez, sőt viszonylag elég hamar jött a szex a kapcsolataimban, a jelenlegiben, amiben 10 éve vagyok benne, ott is 2 hét után volt már szex, de azért nem mindenki olyan és nem is feltétlenül jó, ha rögtön az első randin az ágyban köttök ki.

Tehát ha nem is hónapok, vagy hosszú hetek, de azért 2-3 hét biztosan kell ahhoz, hogy annyira "megismerj" valakit, hogy megérje ágyba bújni. 2-3 hét alatt is sok mindent le lehet szűrni. De valakinek ehhez több kell.

Sőt, az, hogy te vagy én, meg sokan mások képesek érzelmek nélkül is szexelni, ez mindenkinek megy. Valaki csak érzelmekkel tud és valljuk be őszintén, 2 hét alatt nem leszel szerelmes, ahhoz bizony hosszabb időre van szükség. És ha valakinek ez utóbbira van szüksége, akkor bizony csak mert mi mások vagyunk, attól őket is meg lehet érteni. Nekik meg pont mi vagyunk érthetetlenek, hogy hogy tudok érzelmek nélkül bárkivel is ágyba bújni.:)

2016. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ott a pont Anonymus Man !
2016. jan. 24. 17:37
 8/24 Noblesse Oblige ***** válasza:

Mert hiába vagy te az ország csődöre, sok lánynak kell a kufirchoz a bizalom. Ha az nincs, akkor jó szex sincs. Nem minden lány olyan, mint egy férfi, hogy már az első szexnél is maximálisan élvezi a dolgokat.


A gátlásokat meg csak ismerkedéssel lehet feloldani.

2016. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
39%

Mert a nőnek, meg kell bíznia benned. Ez nem felületes.

Egy tahó, paraszt hozzáállásod van.

Férfi létemre, undorítónak találom a hozzáállásodat.

Ha csak b.@szni akarsz, menj az istállóba és verd bele egy tehénbe. Ott nem kell köröket futnod.

2016. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Igen mert nem mindegy a nőknek, hogy 2 hét után vagy még aznap este hagyják őket faképnél :)


De amúgy igen, ezek sajnos kötelező körök, mindenki unja már, de ez ugye, mégsem tetszik egyiknek sem, hogy "tetszel nekem, szexelhetnénk is"

De ugyanakkor meg mindig mindegyik sír, hogy jajj inkább visszamegyek az exemhez, mintsem egy új kapcsolatot keresni kialakítani mert az hosszú meg fárasztó...

2016. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!