Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk benneteket zavar ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk benneteket zavar ha egy lány mindig felül szeret lenni?

Figyelt kérdés
Én attól izgulok fel a legjobban ha ráfekszem a barátomra és addig mozgok rajta míg csöpögök a nedvtől és a farka totál kemény/nedves nem lesz majd meglovagolom! Van hogy félóráig is csináljuk néha szopom is közbe, majd oldalsó pozícióba hátulról beteszi és úgy veri, úgy tud nagyot élvezni. Aztán mostanában mondta hogy szeretne ő is irányítani de igazából én szeretek felül lenni és diktálni. Mit tegyek?
2016. jan. 25. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez a nyerő:D

Nem sirnek:D

20F

2016. jan. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem már teljesen mindegy.:)
2016. jan. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rajtam pattoghatnál!
2016. jan. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tök mind1, hogy én mit szeretek, ha a pasid már szóvá tette az igényét.
2016. jan. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:
100%
Nem jó mindig ugyanazt a játékot hívni,néha azért kéne más is.
2016. jan. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 opened paradise ***** válasza:

Ja és hogy válszoljak is:

Tetszene,ha sokat van felül,de csak egy póz nem. Nagyon unalmas lenne egy idő után.

2016. jan. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én nem szeretek alul lenni. Nem bánom ha a csaj lovagol ha neki úgy jó, de nekem is úgy jó ha felül vagyok, szóval legalább 50-50 osszuk meg.
2016. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj neki hogy a párod szólt hogy mit szeretne másképp és igyekezz úgy tenni hogy mindnekinek jó legyen

Engem dobott már ki pasi ezért ahelyett hogy megbeszeltük volna inkább vége lett

2016. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, ha szeretsz felül lenni, de ne csak Te legyél. Engedd a párodat is. Én szeretem mindkét felállást. Na meg persze oldalról és hátulról is! 36/F
2016. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!