Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ennyire nedvesnek lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ennyire nedvesnek lenni?

Figyelt kérdés

Hali!

20 éves lány vagyok, a barátom a 3. szexuális partnerem. Soha senkivel nem volt ennyire jó szeretkezni, nagyon élvezem, és az esetek 90%-ában nagyon nedves szoktam lenni, persze van amikor nem tudok úgy ráhangolódni,vagy máson kattogok, akkor nem megy. Viszont szombaton annyira nedves voltam, hogy lovaglópóznál a barátom hasa a köldökéig, a pénisze körül, illetve még a combján is az én nedvességem volt, sőt, még a lepedő is egy kistányér nagyságú foltban, ahogy lefolyt róla. Ez mennyire durva? Soha életemben ennyire nedves nem voltam, ő teljesen el van ájulva tőle,és imádja.

Engem sem zavar, hiszen fantasztikus érzés vele lenni, de a leírt mennyiség alapján ez nem nagyon durva? Ez normális? Voltatok már ilyen nedves lánnyal?


2016. jan. 25. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még ennyire nedves lánnyal nem voltam, de remélem adódik majd lehetőség! :D Barátodnak nagy mazlija van! Ez isteni lehet! :$
2016. jan. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen normális, de senki sem bánja.
2016. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Egyszemely.96 válasza:
Nem voltam még ennyire nedves nővel. De szamomra is nagyon izgató lenne!!!:) és amúgy még arra gondoltam ha ennyire jó vele a szex nem lehet h olyan bizonyos "spriccelosen" mentel el? :)
2016. jan. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos hüvelyi orgazmust még nem sikerült soha elérnem, de amúgy Ő is ezt kérdezte tőlem :)
2016. jan. 25. 08:50
 5/11 anonim ***** válasza:
like
2016. jan. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, múltkor nem jutottunk ágyig, így a padló szó szerint csúszott :D:D:D

Inkább ez, mint hogy száraz legyek.

2016. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Adottság és izgatottság kérdése ;)

Nekem például az összes eddigi szexpartnerem(de viccen kívül!)az összes hangoztatta,hogy mennyire nedves vagyok :) Velem is volt már olyasmi,mint neked ez a lovaglópózos story :D

Viszont olyan lányok is vannak,akik sokkal nehezebben nedvesednek,nem tudnak így felizgulni...

Szóval a te esedet biztosan nem gyakori,de bajt tuti nem jelent!:)

20L

2016. jan. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normalis.

Enis nagyon gyorsan nedvesedek es elegge :) tocsogok tulzottan is. Viszont eddig mindenki imadta es problema sem votl ezzel. Nalam a spriccelos orgazmus is megvan... :) szerintem nalad is meglehetne ha szajjal es ujjaival kenyeztetne teged :)

2016. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem annyira szeretem, ha túl nedves mert akkor nincs elég súrlódás , néha direkt szárítom ,kihúzom akkor jobban élvezem . F
2016. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, ne aggódj érte. Én is nagyon be tudok nedvesedni, de eddig egy pasim sem panaszkodott.

22L

2016. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!