Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Napi több szex problémát jelent?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi több szex problémát jelent?!

Figyelt kérdés

Eszméletlenül jól működik köztünk a szex. Kifogástalan minden, odáig vagyunk a másikért.


Viszont ha például... délelőtt folyamán szerelmeskedünk akkor délután már nem megy neki. (Merevedés meg van a 2. alkalomnál is szeretkezünk kb 10 percet és lelankad neki)

Heti 3-4* találkozunk elég friss kapcsolat. Minden alkalommal van szex.

Beszélgettünk erről azt mondja hogy neki ez nagyon kellemetlen de nem tudja hogy mitől lehet...

Azt mondja hogy az utolsó párkapcsolatánál már jelen volt a probléma. (A nő sokat csalta, átverte)


Lelki oka lehet vagy egyéb más...?

22/N



2016. jan. 25. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet tényleg lelki oka van a problémájának, feszélyezve érzi magát, és emiatt képtelen napi többször szexelni, lehet az lenne a legjobb, ha felkeresne egy szexuálpszichológust, ő tudna segíteni.

te pedig légy türelmes vele, és éreztesd, hogy mellette vagy, úgy neki is könnyebb lesz legyőzni ezt.

kitartást :)

21L

2016. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, azért az nem megy olyan jól.

Ha valaki hosszan , napokig csinálja naponta többször, lehet kiérzékenyedik és nem megy neki. Főleg ha kisebb igényű...

2016. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igénye biztos lenne rá, látom hogy kíván meg nyilván azért "áll neki fel"...

Csak azt nem értem hogy mi történik így hirtelen egyik percről a másikra?!

2016. jan. 25. 13:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem folytassátok és hozzá fog szokni a napi több szexhez. Tapasztalat. Eleinte nekem is elég volt egy persze kivántam meg minden csak nem akart össze jöni. De gyakoroltuk nem hagytuk abba. Mostmár gond nélkül megy több is. Persze kis szünettel.
2016. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 25. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki hatlövetű Joe. Én 40 éve szexelek, azóta napi egy az igényem. De az mindig!
2016. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!